zirve

0 /
angelus
eminim herkes tarafından biliniyordur, ve lakin yine de belirtmek için anlamsız bir arzu duymaktayım. bu zirve denilen atraksiyonlar tamamen bireysel bir hadisedir. yani özünde sözlük ve sözlük yönetimi ile doğrudan bir bağlantısı yoktur. gerçekleşmesi, gerçekleşmemesi, güzel veya kötü geçmesi, sonrasında insanların o zirveyi sevmesi, sayması, leziz arkadaşlıkların kurulması, çıkışta çorbacıda çorba içilmesi, tanışan bireylerin bir süre sonra sevişmesi, evlenmesi, çoluk çocuk sahibi olması, çocuklarından birine angelus un adını vermesi tamami ile o zirveyi düzenleyen birey ile katılımcılarının sorumluluğu altındadır. sözlük bu uğurda basit bir araçtır.

ps: ha olurda bütün sözlük yönetimi bir araya gelip "e biz böyle bi zirve düzenledik hadi gelin" deyipte sonrasında ilgili zirve yalan olursa dileyen dilediği gibi serzenişte bulunabilir ben mozart requiem dinleyip martinimi yudumlarken.
nys
sözlük olarak haziranda kararlaştırılan fakan birinin kıçının, birinin dişinin, birinin karnının, birinin şeyinin ağrımasıyla, bir diğerininde nazlarıyla yapılamayan buluşmadır.
orqn
sözlük bünyesinde sıklıkla yapılan ve oldukça keyifli geçen organizasyonlardır.

katılmak mecburi değildir. fakat katıldıktan sonra yapmanız gerekenler vardır; zirvenin ertesi günü hemen sözlüğe girip, bir gece önce tanıştığınız insanlar hakkında

’ ... aman ne iyi ne cici bir insan,
şurasına hayran olduğum muhteşem bir kişilik,
tanıdığım için çok mutlu olduğum harikulade adam/kadın,
gizemli-yakışıklı-güzel-seksi-iyi kalpli-anlayışlı falan filan bilgiç... ’

gibi entryler girmeniz lazımdır. yoksa sevmezler sizi, kötü çocuk olursunuz.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol