zenmate

0 /
independence
tum yasaklara kar$i kullanilabilecek super bir chrome eklentisi. link $u;

https://chrome.google.com/webstore/detail/zenmate-for-google-chrome/fdcgdnkidjaadafnichfpabhfomcebme/details

indir, yukle, mail yaz(kafadan da sallayabilirsin) ardindan da kullanmaya ba$la. dns degil proxy servisidir, bu sebeple kimi zaman internette yava$lik ya$ayacaksindir. bu yuzden kullanmadigin zamanlarda disable etmen senin icin daha iyi olur. kullanimini ozetleten video $urada;

https://www.youtube.com/watch?v=i_gmuvjr6wk
independence
her zaman opendns ile zenmate ikilisini ayni anda kullanirim, bugune kadar giremedigim hicbir site olmadi. eger bir siteye girilemiyorsa lokasyon degistirmek lazim zenmate uzerinden, demek ki o esnada kullanilmaya calisilan proxy aslinda patlamis, aktif degil. hatta lokasyon degistirmeye bile gerek olmaksizin bir kere off / on yapmak bile yeterli gelecektir muhtemelen.
independence
neden premium alinir bu uygulamadan hic anlamiyorum.

tamam destek olma amacli olabilir amenna ama baska sekilde nicin alinsin ki? premium ile ucretsiz uyelik arasinda zerre fark gormedim ben, bilmiyorum da. ucretsiz uygulamasinda da sana 4 ayri ulke veriyor o ulkelerin ip'sini kullanabilmen icin ve her biri de aktif. e o zaman sirf ulke sayisi fazlalastirmak adina neden premium alinsin ki?

yineliyorum, boyle guzel bir uygulamaya destek olmak amacli ise tamam ama bir baska sebep bilmiyorum ben.
herkonudafikrimvar
şu anda bulgaristan server'ından hd kalitede stream video izliyorum ve henüz donmadı. ücretsiz serverlar'da donuyordu. bilemiyorum, psikolojik de olabilir.. ama donsa söylerdim
herkonudafikrimvar
en kral sansürde bile çatır çatır twitter'da facebook'ta gezdiğim paralı uygulama. Bulgaristan ip'si favorim. Pornhub'da 1080 hd kalitede istediğim pornoyu hiç takılmadan izleyebiliyorum. bunun için sadece yıllık 42 TL verdim. 420 TL olsa şu anda kartımdan çektirmeye hazırım.
Bu arada ilginç bir şey oldu, Shakira - Chantaje (Official video) ft. Maluma adlı yeni parçasını çıkarmış. Bulgaristan ip'siyle girdiğimde 'Yayıncı Bu Videoyu Ülkenizde hizmetinize sunmadı' yazdı. zenmate kapatınca videoyu türk ip'si ile izledim. demek ki bulgarlarda nasıl bir çakallık varsa youtube lisanslı videoları yayınlamayabiliyor.
independence
betternet ile tanistigimdan bu yana yuzune bakmadigim uygulama. betternet united kingdom ip'si ile 4k videolari bile izleyebiliyorum. hatta oyle ki cok zaman betternet in acik oldugunu unutuyorum, o denli hizli sagolsun.
bigcoder
Zenmate'nin alternatifi Opera tarayıcı kullanmak, vpn özelliğini açınca istediğinz her sitye yasaklı masaklı dinlemez girersiniz.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol