yeni sevgiliye eski sevgilinin ismiyle hitap etmek

0 /
goetica
eski sevgilisinden ayrılıp yeni bir insanla çıkmaya başlayan kişinin durup dururken istemsiz yere yeni sevgilisine eski sevgilisinin ismiyle hitap etmesi durumu.bu eylem gerçekleştirildikten sonra yeni sevgilinin de eski sevgili olma ihtimali oldukça yüksektir.
noranynn
böle bir durumda yapılması gereken en yerinde hareket kendinize münasip bir ölüm şekli bulmaktır.mümkünse acısız olsun.çünkü yeni sevgilinin size uygun göreceği öldürme taktiği çok daha acılı, insafsız ve bol `dırdır`lı olacaktır.
salome
e araya bir dinlenme, bir nefes alma, bir kendini dinleme, bir huzur bulma, bir yapamadiklarini yapma, bir mola sureci sokmadan yeni herifi ya da hatunu hayatina aliveren sahsin basina gelecek muhtemel hadise.
angelus
eski sevgilinizin size yeni sevgilisinin ismi ile hitap etmesinden daha kötü olmayan bir durumdur. misal uzun bir vakit birlikte olduğunuz, ve fakat bir şekilde ayrıldığınız sevdiceğinizle yine bir şekilde, bir yerlerde karşılaşıp da iki çift muhabbet ettiğinizde size sürekli olarak "muzaffer, muzaf...muza...muz..." şeklinde hitap etmesi ile gerçekleşebilecek bir durumdur. üstelik sizin adınız muzaffer de değildir. hayır sizi terk edip iki günde başka biri ile birlikte olduğuna mı üzülürsünüz, iki gündür birlikte olduğu birine bu kadar alışıp herkese onun ismi ile hitap ettiğine mi üzülürsünüz orası da size kalmış bir şeydir. evet.
akasha
bir de eski olduğunu idrak edememiş sevgiliye yeni sevgilinin ismiyle hitap etmek vardır ki böyle başlıklar çağrıştırır, tatsız anılara gark eder insanı.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol