yazdimgitti

overload
tek bir lafımla gps gibi nerede bulunduğumu çözme yeteneğine sahip beni şaşırtmış olan şahsiyet ayrıcana kendileri yeni katılan yazarlardan hoşgeldin yazdımgitti.
schenardi
kısa zamanda sözlük içerisinde aktf olacağını göstermiş bir yazardır. ancak bu hız beni birtakım şüphelere düşürmektedir. niyedir peki bu şüphem benim? mesela güzel entry yazsa bile bunu formata uydurmamasıdır, mesela entrylerde oktalama işareti kullanmamasıdır, mesela kullandığı 15 oyun 14’ünün berbat olmasıdır. ha kimse anasının karnından sözlük uzmanı doğmamıştır, zaten bu yüzden açıkyürekliliğimizle gelene hoşgeldin der; gelişindeki hoşluğun baki kalması adına fikrimiz neyse beyan ederiz...
faten
gulumseten bır nıcke sahip bilgic ,entrylerı de hos ,yazdımgitti demeden once bır kere daha kontrol ederse hersey gulluk gulistanlık olur ,tadından yenmez ,hosgeldın..
yazdimgitti
na yazsam sanki böyle aceleyle yazılmış da mazur görmek lazımmış gibi bir his veren bu şekilde de paçayı yırttığımı sandığım nickim. addictted to paine yedirtmem.
ozee
hoşgelen güzel insan,bana tezat ankarayı özleyen samimiyet,ha özlemesine hak vermiyor değilim,zevklerimiz müzikte özellikle pek kesişemesede her ne kadar kesiştirmeye çalışsamda cillop gibi konuşabildiğim yazar yazdim gitti.
melankomik
az önce "ya bana ayar versene bi gün, nasıl vercen çok merak ediyorum, hem ilk ayarımı tanıdığım birinden almış olurum" gibisinden bir sözle beni benden almış, düşüncelere gark eylemiş yazar kişisi.. ayrıca bu kişiye ayarın nasıl bir şey olduğunu, iyi bir şey olmadığını öğreten kişi olarak da kendimle gurur mu duymalıyım bilmiyorum, bilemiyorum..
ozee
nerde ki acaba diye sordurtan nicedir laflasamadigim ankara’ya az kaldi yoksa yoksa o sozleri yalan miydi?diyesice yazar kisisi.
ozee
özledim evet deyip niyedir bu iletişim kopukluğu diyesice yazar şeysi bu arada itiraf.com daki hakketten o değildir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol