yazarların aslında söylemek istedikleri

0 /
31subat
dolayli anlatim, tesbih, mecazi mursel gibi edebi sanatlarin sagladigi imkanlari son haddine kadar kullanan bilgic kisinin entryleri ile anlamlari arasindaki ucurumun desifresi.
ornek olay incelemeleri:

baslik: bir hatun nicki
entry: x bulusmasinda tanistigim hossohbet sahis
meali: yirim seni


baslik: yukaridaki entryi yazan er kisinin nicki
entry: x bulusmasinda yaptigi esprilerle beni cok gulduren asmis insan
meali: yi beni.
31subat
baslik: recep tayyip erdogan
entry: takiyye yaparak bugunlere gelmis insan.
meali: ben aslinda antidemokrat biriyim, halk iradesine saygim yok, zaten demokrasiyi de kicima gore anliyorum, beynimdeki hucrelerin sayisi az ama olsun ben yine de siyaset de yaparim kariyer de.


baslik: independence
entry: 10 kaplan gucunde sahsiyet, o bir jedi, o bir dunya yarisi.
meali: ya tamam ucurulmak uzreyim, konseptten monseptten de anlamam, ustelik de daha bkz vermeyi bile bilmiyorum ama super yalarim yutarim ne olur atmayin beni.
faten
#292969

meali : icine kız veya kızlar bulunan her fılm guzeldir bana gore ,3 kız olsa sahane dıyecektım ,ama ıkıyle de ıdare edıyoruz ,fılmde 13+ sınırı var o yuzden cok zor kosullar altında ızlıyorum fılmı ,her an yakalanabılırım...
epikuros
başlık: iki kızı birden idare eden erkek
entry: aslında insan olmayı bile hak etmeyen erkektir.

meal: adem buz getir, kuyruğum hala yanıyor.
ithilquessir
baslik: bilgiclerin aslinda soylemek istedikleri

entry: hollanda’ya hic gitmedim, ustelik de gidenleri feci halde kiskaniyorum.

meali: ibneler biriniz davet edin iste.
tasar
baslik: eksi sözlük
yazan: romantik serseri
entry: #250256
meal 1: degerimi bil lan bilgi sözlük ailesi; ben ki eksi sözlügün bile amına komuş bir yazanım; sizi dagitirim bile. ben mütevazilikten dem almamıs bir zat, ben kendini cok zeki sanan bir bunak, ben götü tavana vurmus bir bilmez.. ben ukalanın önde gideni. ben eksi moderatörlerine küfürü basacak kadar seviyesiz. ulan bilgi sözlük ailesi; ben potansiyel bir küfür makinasıyım; terkimde onlara ettiğimin küfürün âlâsi var; kendinizi ve götünüzü kollayın ey bilgi sözlük moderatörleri darth sidious ve angelus

meal 2: eksi sözlükten kovuldum ama gururuma yediremediğim icin ayrıldım dediğim mekan. ayrıca cok zeki ve akıllı oldugumu da belirtmeden gecemeyecegim. bu vesileyle bir bilgi ve ilim küpü olan beni iyi degerlendirmenizi tavsiye ederim. yoksa söverim ha...
suppiluliuma
#540302

meali: çok deli sevişirim, gözüm hiçbirşeyi görmez, kırbaçtır, vibratördür, sevgilimin saçıdır, hepsi teker teker gözüme kaçmıştır oradan biliyorum. ayrıca sevgilim bana götüyle gülmüştür.

ayrıca, an itibarı ile gözümde g-string vardır.
mad
#626015
bir yerde okumuştum sütyeni soğuk takmak göğüs uçlarını dikleştiriyomuş ve daha güzel bi görünüm sağlıyomuş ama ben buzdolabında unuttum.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol