confessions

visnelipopkekimsi

- Yazar -

  1. toplam entry 19
  2. takipçi 2
  3. puan 2940

fondoten

visnelipopkekimsi
bazı kızları gördükçe içimden "kızım fondötenle boy abdesti mi aldın bu ne hal" diye geçirdiğim makyaj malzemesidir. kızın ne ölçüde sürdüğü ve fondötenin kapatabilirlik özelliğinin ne derece olduğu fark edilmediği takdirde boşanmalara sebebiyet verebilir(bkz: düğün gecesi gelini makyajsız görmek)
edit: fondoten değildir o efendim fondötendir.(bkz: #fondoten olsa duramazsın)

metro turizm

visnelipopkekimsi
bu kadar iğrenç beyinlerin olduğu bi toplumda yaşamaya çalışıyoruz. evet aynen öyle yaşamaya çalışıyoruz. sokağa çıktığımızda hep bir tedirginik var malum taciz tecavüz çok normalleşti bizim toplumumuzda. her gün kadın istismarıyla ilgili onlarca haber duyuyoruz. bu kadar iğrenç bi olayı ''sıradanlaştırdık'' ya. helal bize diyorum. evet medeniyetler beşiği anadolu dimi hoşgörülü anadolu misafirperver anadolu. sahi neydi ya bu anadolu? gezmek icin gelen turistlere tecavüz edilip öldürülen bir yer miydi yoksa, sırf kocasını istemedi diye yaşama hakkı elinden alınan bir yer miydi, sevgilisi tarafından öldürülüp yok edilmeye çalışılan bir yer miydi, yolda yürürken çatıdan koyun düşmesiyle can verilebilecek kadar saçma bi toplum muydu, insanların hakkını kim koruyodu? tepki nasıl ortaya konuluyordu?
maalesef hepsini unuttuk. olaylara karsı nasıl davranmamız gerektigini unuttuk. dur demeyi unuttuk. dogruyu unuttuk. aslında yazılacak daha bir sürü sey var ama karşınızda olaylardan ders çıkaran bi kitle yoksa yazmak bile boş gelir aslında insana...

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol