confessions
  1. toplam entry 448
  2. takipçi 1
  3. puan 13129

soluk benizli zenci

soluk benizli zenci
söyleyecek çok sözü varken, artık söylemeye gerek görmeyendir. sağır kulakların dili olmaktan sıkılmış insan evladıdır. alacak çok şeyi olanların, parmağına bakmasından uzaklaşmak, parmağın kullanım alanlarını daraltarak, kifayetsiz yazarlara iyilik yapmakta ısrarcıdır.
bu bir veda entrysi değil, aksine sözlüğünüzü başınıza çalın, alın nerenize isterseniz oranıza yerleştirin entrysidir. tahammül akılla beraber büyür derler, bir gün tahammül zerrelerine sahip olmanız dileklerimle.
selametle.

evinin anahtarını teklif eden bilgiç

soluk benizli zenci
ilk teklif ufak bir şey misal bir fincan kahve olur bu gibi durumlarda, eğer sıcak bir şehirse buz gibi limonata ya da dondurma da olabilir pekala, daha sonra burası çok kastı bende devam edelim denir diye tahmin ediyorum. hani klimalıdır ev, serin serin oturulur. anahtar mevzusu en son, oraya var daha. eve geçilir,bilgiç kişisi üzerine rahat bir şeyler alır. jigolosunu bedavaya getirmeye çalışan kişi olayı sevgiliye bağlamak ister başta, muhtemelen kabul görmez. hatta cinsel içerikli konuşmaları bile anadolunun bağrından gelen genci etkilemeye yetmez. zira o bile daha iyisini bulabilirim diye düşünür nadiren işleyen bilinç altıyla. burada da başarılı olunamaz ise para teklif edilir,kabul görmez ise hormonal duruma göre son aşamaya gelinir. evin anahtarını uzatır ve al evim sana feda olsun yiğidim teklifi gelir. burada gencin midesinin sağlamlığına göre olaylar gelişir.

gelen tekliflere direnmese ağaoğlu’na rakip olacak bilgiç dünyadan bildirdi.

romantizm

soluk benizli zenci
çiçek ne kadar renkliyse ve renk veriyorsa dünyaya,
sözler ne kadar güzelse, ve bir kelebeğin kanatları gibi hassassa ve gözler nemliyken daha içtense, romantizm güzeldir.
ama,
çiçek sadece döllenmeyi kolaylaştırmak için renklidir,
sözler genelde yalan olduğu için güzel,
kelebekse bildiğin tırtılın kanatlısıdır.
ayrıca gözler nemlenince burun da akar.
işte romantizm böyle bir şeydir, baktığın yere göre değişir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol