confessions

sistematik kedi

- Yazar -

  1. toplam entry 1299
  2. takipçi 3
  3. puan 33467

sevgiliyi yatakta başkasıyla yakalamak

sistematik kedi
+cemile?
-hayatım?!
+yatakta cem ile ne işin var cemile?
-kapıda ne işin var senin?
+bir de utanmadan soruyorsun ha?
-iyi de cem..
+aa bi dakika lan, ben cem’sem o kim?
-ceeem..
+nasıl ya? ulan o ne?! daha uzun lan bu?
-ne?
+sus cevap verme bana, göreceğimi gördüm ben. bikaç cm için yapılır mı bu cemile, yapılır mı lan? şimdi manavdan aldığım bu domatesleri yere savurup kese kağıdını da yiyeceğim, gör bak!
-?!-cem yorganı kemirmesene!
+aa rüyaymış lan..
-kabus olsa gerek?
+yok yok, en az 5 cm fark vardı şerefsizim!
-aaa, delirdi bu ayol.. annem dediydi, boyu uzun ama aklı kısa dediydi!
+5 cm ulan.. fırk.

şahin k nin norvecli balıkçı olabilme ihtimali

sistematik kedi
evet biz belki onu bir balıkçı olarak düşünmedik, bir muslukçu olarak düşünmedik. ya bir doktor, bir avukat? zordur buna karar vermek. o kadar bizden biri ki şahin k. , o kadar halka karışmış, yutulmuş, sindirilmiş bir konumda ki, etiket manyağı yurdum genci tarafından etiketlenemiyor; kumaşı sağlam, yapıştırıcı tutmuyor, fiuyyt kayıyor üstünden! son zamanların populer deyişiyle bir marka şahin k.

ancak kendisi denizin buz gibi sularından gelen evrensel bir adam olarak bir ihtimal yaratabilmekte ister istemez. tüm o kumaşlardan, yapışkanlıktan, populariteden sıyrılıp da kafa yormak lazım geliyor bu durumda. düşünün:

şahin k. çalıştığı gemiden denize düşmüş ve bilincini yitirmiş norveçli bir balıkçı olsa.. kah yüzse, kah yorulsa ve yalnız geçirdiği günlerin gecelerin ardından bilincini yitirse, beyni fabrika ayarlarına geri dönse? pamuk gibi bir iskandinav erkeğiyken, denizden kaptığı bir enfeksiyon yüzünden hormonal dengesizlikler yaşamış olsa ve kıl yumağına dönse? o değil de gele gele türkiye’ye gelse? norveç’teki hayatında topluma, sanata gayet duyarlı bir insanken tek bildiği avlanmak, yemek ve soyunu devam ettirmek oluverse? üstelik her şey bir yana, norveç’te gözü yaşlı bir ailesi olsa onu bekleyen? reva mı bu şimdi be..

hiç düşündünüz mü "gaval calan mı bebeem?" derken, aslından uzak yaşamanın bilincinde bıraktığı kırıntılarından tüketmiş olabileceğini?

eeeh, ne diyorum lan ben? başlarım balıkçısına, başlarım norveç’ine. "aman ellerim kurumasın ayol!" diyerek krem sürüyor onlar, karı gibi hepsi. muslukçular da göt çatalı gösteriyor zaten, kesin gay onlar da! hele ki avukatıdır, doktorudur; şimdi bunu mu düşündünüz hakkatten lan.. şahin k. bu mudur?

bırak kendini, yapıştır etiketi genç! kumaşına aldanma sen. ya tutarsa?
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol