confessions

rhapsody

- Yazar -

  1. toplam entry 1062
  2. takipçi 1
  3. puan 20867

cern

rhapsody
bugün itibariyle yeni bir deneyin başarıyla gerçekleştirildiğinin açıklandıgı araştırma merkezi.zira anti-maddenin elde edilmesi ve saniyenin onda biri süresince hapsedilerek gözlemlenmesi basarıyla gerçekleştirilmiştir.

kaçma kacinma çatışması

rhapsody
bu baslıga en güzel örnek heralde abd de verilen idam cezaları verilebilir.zira önünüze idam menüsü sunmaktadırlar.söyle diyelim:gaz odasını mı tercih edersiniz,yoksa zehirli iğne mi ya da ...gibi.sonuc olarak mahkumun idamı ya da diğer durumları istemese de secmek zorunlulugu vardır.niye verdim bu örnegi bilmiyorum ama genelde akılda daha kalıcı oldugu için bu anlatılır egitim derslerinde.

2010

rhapsody
bütün kalbimle ve içtenliğimle,gönlü güzel olan bütün mahlukların dilediği her türlü güzelliğin gerçekleşmesini dilediğim ve ayrıca cok umutlu oldugum yıl.

2009

rhapsody
bitmesiyle mutluluk dolmustur içim.her durumda iyi hatırlamayacagım yıldır.2010 un su dakikalarında bile geçmiş yılın olumsuz izlerini sildim zira.oh be.

nimet baş

rhapsody
şubat ayında atama düşünmüyoruz!diye bir söylemde bulunmuslar kendileri.madem subat atamasını kaldıracak ortam hazırlanıyor,niçin yeni dönemle başlatılmıyor bu vaka dedirten kadın.hayır,sınırda olanlar,virgül farkıyla atama bekleyenlerin umudunu almıştır ellerinden.bu kadında empati denen olay yoktur.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol