confessions

purkinje

- Yazar -

  1. toplam entry 909
  2. takipçi 1
  3. puan 24502

sözlük için yapılan çalışmalar

purkinje
öncesinde yazarlara hiçbir bilgi verilmeyip, sonrasında 13 saatlik emeğin kaybolmasına ve birçok yazar için çok değerli olan zamanın çalınmasına neden olmuştur. kendi açımdan doldurduğum 100 kadar ukdenin hala ukdeler bölümünde arz ı endam ediyor olması, diğer yazarlar için de yazdıklarının aynı şekilde hiç yedeklenmeden uçmuş olması bunu gösteriyor.

sözlük için yapılan çalışmaya diyecek yok. hız süper, çok da iyi, çok da güzel olmuştur. ancak bu konuyla ilgili olarak bilgilendirilmemiş olmak, kendi açımdan, yazdıklarımın her an "biz yenilik yaptık" diye yok olabileceği ve bunun ne zaman olduğunu asla bilemeyeceğim için de sözlüğe vereceğim zamanın ve emeğin ertesi gün hiç olmamışcasına kaybolup kaybolmayacağından emin olmamak güven sarsıcıdır, heves kırıcıdır.

eğer herhangi bir şeklilde bilgilendirilseydik, (ki birkaç saniyeyi alacak bir iş değildi) ve sonunda beklenen çalışma yapılamamış olsaydı, kanımca buna hoşgörü göstermek, 13 saatlik emeğin ve zamanın kaybına göstermekten çok daha kolay olurdu.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol