confessions

pur3vil

- Yazar -

  1. toplam entry 303
  2. takipçi 1
  3. puan 10757

elma şekeriiii

pur3vil
uzun bir aradan sonra geldiğimde hoş geldin, diyen, kucak dolusu sevgiyle karşılayan muhteşem insan, süper ötesi mod, hiper market.

yahu arkadaşlar;

ben sorunumu daha önce gerek kendi başlığımda gerek houston başlığında gerek de epikuros nickli moda mesaj atarak anlatmaya çalıştım. bu bahsettiğim mail giti mi ondan emin değilim, neyse.

şimdi ben uzun süre yoktum. alaskya’ya otobüsle gitmiştim. biraz uzun sürdü (takribi 6 ay) her neyse. sonra bi geldim. houston açılmıyor. bi haber balonu da sürekli sabit üzerinde duruyor: yönetimden haber var. var da açılmıyor amk. hadi o neyse de arama satırına yazamıyorum abilerim ablalarım. bu "yönetimde haber var" yazısı yarak gibi ortalığı kapladığı için büyük ihtimalle.

şimdi ben sözlüğün diğer ve online modu olan bu aziz yurttaşımızın başlığından hem şahsına hem de diğer yetkililere seslenmek isyorum. (acı umut’a çıkmış gibiyim ha)

bu soruna bir çare bulun bi zahmet arkadaşlar. çare bulamıyorsanız da bi zahmet belirtin, ben de ona göre ya yeni hesap alayım ya da "amaan ne uğraşcam şimdi" deyip yol alayım. olay budur. sevgiler.

pur3vil

pur3vil
uzun süre sonra eli boş houstonu kırmızı gelmiş şahsiyet.

arkadaşlar bunun düzelme imkanı yok mu? böyle kırmızı kırmızı mı kalacak? hadi kırmızı kalsın da açılmıyor da meret. reklam mailleri mi spamladınız naptınız allasen.

diye sordu, buğulu sesiyle geceyi yırtan bir atlı. (bkz: atını siken kovboy)

houston

pur3vil
uzun süre uğramayınca bozulan bir oturgaçlı götürgeç. kırmızı kırmızı yanıyor, tıklayınca da tınlamıyor. sahibi ortalarda yok diye bızıkladınız di mi lan?
doğru söyleyin, ha?

nevrotik sayıklamalar

pur3vil
her şey yolundaydı da sanki, bi sen eksiktin ak!

"buyrun, nasıl yardımcı olabilirim?" ambalajlı, kapat o telefonu ecdadını sikerin!
özünde sinir krizlerinden, "bugün bırakıcam" yalanlarıyla şiştiğim yetmiyordu. üstüne, ihtiyar öğrenci modunda elde kalem, uyku hayaliyle tahtada yazanları anlıyormuş rolü de yetmedi. bi de sen çıkmalıydın. "bununla nasıl olacak, süyancı mısın olm sen?" sorularılarıyla kendimi daha da kemirmeliydim di mi?

böylece kayışı koparmaya bi adım daha yaklaşabilirdim. böylece uzun zamandır var olan mutsuzluğumu, küçük bi mutluluk hayaliyle daha da büyütmeliydim. kapana kısılmışlık duygusuna bi de sorunlu ilişki hayali eklenmeliydi. memlekette dişi kalmamıştı ak.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol