confessions

pemberley

- Yazar -

  1. toplam entry 61
  2. takipçi 1
  3. puan 6185

sunset

pemberley
istanbul etiler ulus lokasyonunda ikamet eden manzarası müthiş yemekleri başarısız ve kesinlikle yaz aylarında tercih edilmesi gereken restorandır.
yok illakide gidicem diyorsanız yemek sonrası apple martinisi meşhur

sushi

pemberley
japonların geleneksel bir yemeği olup çiğ balık kelimesinin akla ilk getirdiği iğrençliğe nazaran oldukça lezzetli bir balık yemeğidir.balık çiğ düşünülmesinin aksine tütsülenmiş haldedir ayrıca sadece balıktan değil yengeç ve benzeri tüm dezin ürünlerindende yapılabilmektedir.yenmeden önce soya sosuna karıştırılan dezenfektan madde görevini üstlenen bir sosa bulanması da isteğe bağlıdır.

santadollars

pemberley
santadollar gerçek birer amerikan dolaridir.üzerinde george washington yerine noel baba resmi bulunuyor.giftcard seklinde tasarlanmis ve sadece yilbasina özel bu kartin içinde 1 santadollar bulunuyor ve geliri ise yardim kurumlarina bagislaniyor.

santadollar lar ebay den temin edilebilir.

syncsta

pemberley
jake walmsley and chris green adli 2 ingiliz gencin sikintidan yola çikarak sadece eglenmek amaciya populer sarkilara komik videolar çekip youtube a koymalariyla baslayan ve daha sonra hiç ummadiklari bir sekilde populer olan grup.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol