confessions

ozwald

- Yazar -

  1. toplam entry 83
  2. takipçi 1
  3. puan 5787

discovr music

ozwald
apple programlarından birisi olmakla beraber pekte güzel bi müzik arama programıdır acayip geniş bir ağ kullanmakta amma ve lakin müziklerin tam sürümü yok sadece 29 sn dinletiyor.
yada ben bulamamış olabilirim ki büyük ihtimalle ikinci seçenek doğru ee bi yardım o zaman.

ahanda program buhttp://discovr.info/

aselsan

ozwald
askerdeykene 4014 ve 9651 modellerinin şifreleme, kripto işlemlerini yapardım. bi de sırt telsizleri vardı kıbrıs barış harekatından kalmış (gerçek) üzerinde kurşun ezikleri mevcuttu onlara hiç bi şey yapamıyoduk mesela.

eski sevgili

ozwald
her aklıma geldiğinde çıkıp balkona yakarım sigaramı kim bilir belki daha çok düşünmeme sebep olur ama dayanamam yakarım genede bir sigaramı...

belkide onu düşünmek teneffüsleridir bu ufak molalar.

leğende yıkanmak

ozwald
zamanında sanayi tüpü gibi kazanlar vardı banyolarımızda, altından odun atarak yakardı analarımız. tabi o zamanlar duşakabin falan yoktu leğeni ortaya koydu gibi anam önce abimi sonra beni yıkardı. kazandan biraz sıcak su çeşmeden konan soğuk su elde bi maşrafa ister bakır ister plastik.. seksenlerin sonu doksanların başından bir kare sadece

şahane misafir

ozwald
izlenesi bi film zaman kaybı yaratmaz ama zevkler ve renkler meselesi işte, haldır haldır mizah yok aslında içinde zaman zaman kara mizah var hatta. ama yapım güzel olmuş fazla bi prodüksiyon harcanmadan sade çekimleri var. ilgini çeker tahminimce..
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol