confessions

otlupeynir

- Yazar -

  1. toplam entry 92
  2. takipçi 1
  3. puan 7031

otlupeynir

otlupeynir
yazılan herşeyi hoş gören bilgiçtir. anlayamadığı şey neden herkesin düşündüğü şeyleri söylemesi kabul edilmiyor ki. bırakalım onlarda turancılıklarıyla türklükleriyle övünsünler. dalga geçmek, heves kırmak niye?

turan sözlük

otlupeynir
hepimiz ermeniyiz, türk-kürt kardeştir diye bağıra çağıran gezenler bunları düşünmekte özgürler de neden ben türküm diyen bunu söyleyemesin.

kimsenin ben türküm ben dünyanın bilmemneresine koyarım gibi bir iddiası yoktur. devir teknoloji devridir biliyoruz ancak bunu bize hatırlatanların da neler yaptıklarını bilmek isteriz. onların gözünde türkçüyüm deyince canlanan 3-5 tane çapulcuyu türküm diyenlerle ve bununla gurur duyanlarla örtüştürmeleri de ayrıca bir saçmalıktır.


(bkz: allah akıl fikir versin)

turan sözlük

otlupeynir
vatanını ve ırkını seven yazarların olduğu sözlüktür. turancılıkla faşistliği karıştırmayanların sözlüğüdür. sanılanın aksine ona buna bok atmazlar , kendilerine saldıranlara edeb çerçevesinde cevap verirler.

sözlüğümüzde de uygulanan turan sözlüğe saldıralım mantığında ki diğer sözlüklere de cevap vermek durumundadırlar.
türklüğünden utananların içinde bulunamayacakları oluşumdur.

evlendikten sonra değişen şeyler

otlupeynir
erkekler için evlendikten sonra sex bedava olur, tabiki bu ilerleyen senelerde yeniden paralı duruma döner. çünkü türk erkeklerinde bir rus kadın merakı vardır.
kadınlar içinde gizli kaçak sevişmeler yasal hale gelir. ilerleyen zamanlarda da kadınların sık sık başı ağrımaya başlar ve evlenmeden önce sevişmek için bin birtürlü kırıtan kadın gider yerine huysuz kaçak oynayan bir kadın gelir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol