confessions

oksit

- Yazar -

  1. toplam entry 127
  2. takipçi 1
  3. puan 6505

mariomusunsen

oksit
son bi kaç gündür kendisine kaç kez ’mutlu yıllar,nice senelere’ dedidiğimizi hatırlamaz oldum.lakin aslen bugün doğmuş olan kardeşimi kocaman öperim.(her ne kadar 24:00 itibari ile yanacıklarından öpüp kutlamiş olsam da)hep mutlu ol teyyare!

rue des ormes

oksit
2009 kanada yapımı bir psikolojik gerilim filmi.klasik psikopat aile filmleri gibi dursada işin içine satranç girmesiyle senaryo başka bir hal alıyor.filmi merakla izliyorsunuz fakat sonunda ayrı bir hüsran.keşke sonunuda adam gibi bağlasalarmışta ortaya iyi bir şeyler çıkmış diyebilseydim.

operada son cinayet

oksit
böyle nazik bi adam yok arkadaş.günde bana on kez çay,elli defa bira getirir hala gelip bişey ister misin diyebiliyor.şaşırtıyor beni insan değil bu yahu.kendisini pek severim ayrıca.ah canım arkadaşım!

seni seviyorum

oksit
günümüzde boku çıkmış,anlamını yitirmiş olan söz öbeği.

-seni seviyorum tayyar!
-yemekte ne var lan teyyare?
-hayvansın tayyar!
-ben de seni seviyorum hadi kalkta yemek hazırla.
-siktir lan.

misafir

oksit
’başımızın üstünde yerin var’ lafını sıkça kullanabileceğiniz insanlardır.söylenmesine söylenirde içinizden ’umarım çok kalmaz’ diye geçirebilirsiniz.şahsen ben öyle yapıyorum.

o ses türkiye

oksit
acun ılıcalı’nın başlayacağı yenı programı.başvurusunu yapmış olduğum ve ’meşhur olacağım artık yeter lan’diyerekten merakla seçilmeyi beklediğim programdır aynı zamanda.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol