confessions

merdiven

- Yazar -

  1. toplam entry 173
  2. takipçi 1
  3. puan 8616

taharet bezi

merdiven
kaput bezi derler. eskiler iyi bilir. güzelde be kardeşim sağlıklı değil. o dönemler zaten tuvaletler dışarda. kıçını siliyorsun üstüne sinek konuyor, böcek konuyor, pis kokuyor. eve misafir gelince ne oluyor acaba bezi kıçındamı getiriyor, yoksa ev sahibinin kıçını sildiği bezemi üşüsüyor?

cübbe

merdiven
günümüzde insanlar fişlenmekten korktuğu için giyemiyor. oysa giyilmesinde aykırı bir durum yoktur.sadece imamlar cami içerisinde namaz kıldırırken giyiyor.

kabadayı

merdiven
bence filmin başları o kadar iyi değildi. hatta bir an önce bitsede gitsek dediğim çok zaman olmuştur. ama sonlara doğru o kadar güzel olmuşturki adeta seyir keyfi vermiştir.

oğuzhan gençer

merdiven
bütün gün uyur kendisi saat akşam 4-5 arası uyanırsa bişeyler yapabilir. kendisi 2 yerde yaşar genelde uyur uyumadığı zamanlar ise internetde boş beleş gezinir. (arada fırsat bulursa tommiks okur)son olarak iyi bir uyur gezerdir.

istanbul hastanesi

merdiven
van’da diyanetin yanında bulunan sağlık memurları ile nam yapmıştır. (ünlü cerrah suat çetin’ de bu hastanededir)ama yinede boş beleş tayfası bünyesindedir. gerek sağlık memurları, gerek gereksiz hemşireleri ile nasıl ayakta durduğu muammadır.vanda gideceğim son hastanedir....

kutsal damacana

merdiven
filme çok haksız eleştri yapıldı. bence başarılı bir filmdi.sonuçta komedi filmi ve güldürmeyi amaçlıyor. kutsal damacanayı izleyipte gülmeyen adamın sağlık sorunları vardır. inanıyorumki filmi beğenmeyen tayfası filmi izlerken kahkahalara boğulmuştur.

oğuzhan gençer

merdiven
oğuzhan gencer bu günden sonra halka mal olmuş bir insandır.onun vecizeleri gün geçtikçe van sokaklarında dilden dile dolaşmaya büyük bir hızla devam etmektedir.

örnek: çıktığı var,sevdiği var,erkeklerle takılıyo olum,1. dönem okula gelmedi 2.dönem belki gelir,hasta oldu istanbul’a gitti galiba kadın hastalığı,daha benim yok...

bunlar neki?
daha çok...

suat çetin

merdiven
bilgisine hayranım...suat çetin iyi bir veterinerdir ...aynı zamanda iyi bir şair...iyi bir yazar...iyi bir okuyucu...son kahraman ama yinede futbol merakını yenemeyerek gol atayım derken çimenlerin üzerinde sürüklendiğine ve ağzına ot kaçtığına hepimiz şahit olmuşuzdur....
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol