confessions

kenz

- Yazar -

  1. toplam entry 277
  2. takipçi 1
  3. puan 9754

necmettin erbakan

kenz
ankaranın göbeğinde başbakanlıgı zamanında ramazan ayında 40 a yakın tarikat şeyhine iftar yemeği veren insandır. bu olaydan sonradır ki bardağı taşıran son damla olmuştur zannımca darbeyi yemiştir kendisi.

lost

kenz
çok sevdiğim, heyecanla ve tutkuyla izlediğim dizi. yanlız benim gibi insanlarında dikkatini çekip çekmediğini merak ettiğim iki şey var birincisi dizideki amerikan propagandası ikincisi ise hristiyanlık propagandası.

fenerbahçeli olmak

kenz
beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı doğulur beşiktaşlı olmayanlar orospu çocuğudur diyebilecek kadar insanlıktan nasibini almamış grublara göre ayrıcalık sayılabilecek bir şeydir. hep destek tam destek vermektir. her şeye rağmen renklere aşık olmaktır. kupaları değilde takımı sevmektir. aldığı kupaya göre takımına değer vermemektir.

4 mart 2007 fenerbahçe sivasspor maçı

kenz
kendi takımından fayda görmeyen insanların ağızlarının suyu akarak sivasın yenmesini beklediği ama umduklarını bulamadıkları yinede beraberliğe sevindikleri maç olmuştur. bu sene üç büyük takımında futbol oynamadığı açıktır. bir ara galatasary geliyor diyenler şimdi bir maçta ibreyi beşiktaşa çevirdiler. adnan polatin hesabının şaştığı gibi onlarında hesabının şaşmasını görmek için fazla hafta bekleyemeyeceğiz bence. öte yandan tüm bunlara rağmen fenerbahçede 100, yılında şampiyonluğu almamak için elinden geleni yapmaktadır. siko kafalı zico ve bunlara takımdaki bazı isimleride eklersek ha gayret diyorum başaracaksınız. sözün özü bizleri çok ilginç haftalar bekliyor diye düşünüyorum
(bkz: bu kadar beşiktaşlı entry girince beşeiktaş lider oldu sandım)
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol