confessions

huff

- Yazar -

  1. toplam entry 28
  2. takipçi 1
  3. puan 5711

erkeklerde taşakları yoklama durumu

huff
bilindiği üzere pipisi ve yanında iki tane topu olan insan canlısının erkek türlerinde görülebilen bir olaydır, peki bu süreç nasıl işler.

bu mevzunun ortaya çıkmadan önceki zamanlarına gidelim,

erkek canlısı daha sadece görsel olarak o organların varlığını bilse de tam olarak ne işe yaradığını bilmez bu durum tam olarak hatun kişilerin, "hadi evcilik oynayalım" teklifine "git, pis... sen kızsın ben senle oynamam" dediğimiz dönemlerdir, ne kadar gerizekalı oluyor çocuklar neyse... sonra günlerden bir gün bu pipi organı baş kaldırır aniden bir isyanlar falan, ama iş işten geçmiştir hatun kişi size bir daha evcilik oynayalım demez kızmıştır, kırılmıştır o yüzden kişi yeni arayışlara gider ve o üçlünün ne işe yaradığını anlar. bu iş ona garip bir haz vermiştir işte o an o topların varlığını gün içinde kontrol eder,

12-18 yaşları arasında kişi elini oraya, "yav acaba burda mı bu ya alla alla ihtiyacım olacak" maksadıyla yoklar.

18-30 yaş arası kişi bu organı genelde farklı amaçlar için kullanır yani genelde diyorum yoksa yine eski sevgili elizabeth ile sevişebilirsiniz, o süreler içinde tabi bu yoklama olayı farklı bir boyut taşır, bu tamamen giydiğiniz iç çamaşırı ile alakalıdır, 3 tür iç çamaşırı vardır;

tanga; bilmiyorum bunun hakkında bir yorumda bulunamicam, hatun kısmında hoş duruyor ama göte kaçan bişi ile insan nasıl rahatsız olmaz anlamıyorum.

slip; boktan bişi, tabi hatun milleti anlamaz bu durumu, kişiler sabah giyinir işe ya da okula gider bütün gün pantolonu içinde bir de slip donunda sıkışmış iki topun havasızlık ve ter içinde pelt olması vuku bulur erkeklerde, akşam eve gelip duş aldığınızda bakarsınız ki yavrucaklar baygınlık geçiriyor yazıktır arada bi yoklamak gerekir yerlerinde duruyorlar mı diye,

tabi hatun kısmında sorun değil bu.

boxer; en rahattır bu gün içinde o kadar rahat edersiniz ki toplar da rahat durmaz bir sağa gider bir sola gider bu sefer rahat dursunlar diye yoklarsınız orta yolu yoktur bunun.

30-70 yaş arası orta yaş krizine giriş esnasında benim hala pipim var mantığında övünme tutuşudur bu,

70 ve sonrası içiin; "ah evladıım bir zamanlar ben askerde topçuydum iki top bir tüfek ne işler başarmıştııım aaah" şeklindeki hikayeler torunlara anlatılır.

çarşaflı kadınları ninjaya benzetmek

huff
görüntü itibarıyla fazlasıyla mümkün olay.

neyse kişisel görüşü geçersek;

örtünme yıllarca yanlış anlaşılmış bir hadisedir ki bazı din adamları da bunu söylerler.

örtünme, eski zamanlarda arabistan gibi sıcak yerlerde çöl ortasında düzeni sağlamak içindir
başınızı neden örtersiniz; akıl var mantık var öyle sıcak bir yerde kafanıza birşey örtersiziniz ki pişmesin kafanız.
o zamanlar şapka denen bir şey yoktu dünyada.

bileklerinizi ve ziynet yerlerinizi örtünüz; zıynetten kasıt değerlı yerlerdır aslında burda gerdandan bahseder
ve ayrıca yine o zamanlarda o sıcakta insanlar entari giyerlerdi, göğüs yaka kısmı geniş kol kısmı da geniş halıyle iclerine birşeyler giymezlerdi ve yine bu nedenle oturup kalktığınzda her yeriniz ortaya cıkar erkekler nefsine yenik düşebilirler.
ve musevilik zamanından beri olan bir emir der ki; "zina yasaktır" ve o zaman seks icin kullanılan kölelerden farkınız anlaşılsn diye kollarınza bacaklarınz ve yaka kısmndan içiniz gözükmeyecek şekilde örtününüz dendi.

yani şimdiki gibi kara çarşaflara bürünün, köle gibi yasayıp hiçbir hakkınız olmasın denmedi.
dejenere olmuş bir anlayış kısacası,

şimdi sıkmabaş şeklinde dolaşıp da bunu dine uyuyorum diyenlere ithaf olunur.

illa kapanacaksanız bunu şık bir pardesü ya da yazın ziynet yerleriniz göstermeyecek bir kıyafet ve büyükçene bir şapka ile yapabilirsiniz.

pipişik

huff
büyütülecek bir yanı yok alt tarafı tematik kasıyor. yani üşenmesem ben de 5000 tane yazarım entiri.

ya da yazamam bilmiyorum... eğer tahmin ettiğim kişi değilse bu entarinin mesuliyetini kabul etmem.

erkeklerde hatun kişiye yazılma süreci

huff
son dönem biyolojinin gelişmesi yüzünden aslında biyolojiyle alakası yok bölgelerin aldığı göçlerden dolayı insan çeşitliliği ve tabi dolayısıyla erkek çeşitliliğin artmasından ötürü erkek ve öküz olarak ikiye ayıran erkek insan canlısının farklı türlerinin hepsine değinmeden sadece bir türü ele alacağım bu konuda. üşenmezsem diğer türleri de açıklarım.

şimdi bu süreç sanıldığının aksine göte ya da memeye kitlenme ile başlamaz, aslında başalayabilir de ama başlamamalı.

giremedim bir konuya yahu neyse...

bir ortamda tanışılır falan ya da tanışılmaz görülür, görme kısmı tamamen erkek tarafıyla alakalıdır bu nedense hep erkekler görüyor zaten bütün yük bizim omuzlarımızda neden biz açılıyoruz, yazılıyoruz ki amına koyim böyle işin. ehem şey. bu görme olayından sonra tanışma faslı gelir. erkek dünyası için en büyük sorunsallardan biridir, valla erkekler için sünnetten bile daha zor ve depresif bir dönemdir.
çok uzattım o yüzden bu tanışma faslı oldu diyelim bir şekilde hatun ile tanışıldı işte telefondur msn’dir falan bilimum iletişim araçları edinilidi ve akabininde erkek kişinin tacizleri başlar.

taciz olayı genelde msn’de olur çünkü telefon ne yazık ki hala bazı erkek kişilerce fazla yavşanıldığı hissi uyandırıyor sanılmakta oysa ki direk konuşmak daha samimidir ve güven zerk eder.

erkek kişi msn’de bu hatunun ilgisini çekmeye çalışır, böyle güzel sohbetler açmaya çalışınır şapşal hareketler yapılır(bu nedense sempatik gösteriyor olduğu söylenmekte hiç de katılmıyorum ama neyse)
utangaç tavırlar falan derken bir gün geçer iki gün geçer niyet yavaştan gösterilir ve birden erkek kişinin bu hatuna olan ilgisi kesiliverir.

ahanda bu süreç şudur;

hatun kişiden tepki beklemek.

bu tepki ne olursa olsun beklenir. olumlu ya da olumsuz ama illa bir tepki olacaktır, hatun kişi "yav ben de hoşlandım ama belli etmim hemen yelkenleri suya indirmesem iyi olacak." şeklinde düşündüğünde ya da "iyi hoş da şimdi kırılmasın bu çocuk bir şey demek istemiyorum ay napsam kiiiğ" şeklinde düşündüğünde tepki gelmez. en boktan an budur. tepki’nin gelmemesi erkek bünye de şu sorunsalları fişfikler.

"lan bu kız beni siklemiyor hocu"
ya da "haha naz yapıyor benim olacak fıstık.."
veyhautta "biraz peşinden koşsam belki güzel bir birlikteliğimiz olur niyetimin ciddi olduğunu gösterim ben"

şeklindedir bunlar da.

burada tavsiye; edilen hatun kişi, erkek şahıs kırılmasın diye tepkisiz kalması yerine hoşlanmadığını belli etmesidir çünkü bu süreç uzadıkça erkek kişi daha çok kırılacaktır.(başta da dediğim gibi öküz erkeklerden bahsetmiyoruz burada)

bu tepkisizlik sürecinin uzaması aynı zamanda muallakta kalan hatunlar için yani hoşlanıp da belli etmeyen kısım oluyor bu, erkek kişi için bir testtir çünkü bazı erkek kişiler bu süreç uzadıkça abazanlıklarını gizleyemez salaklaşmaya başlarlar ve onlar için bu hatundan hayır gelmez, hatun siktiri çeker.

ayrıyetten bu süreç içinde erkek bünye de şu düşünceler oluşur,

"biraz beklesem yelkenleri suya indirir belki"
-burada fırtına öncesi sessizlik döneminden bahsetmiş yazar-

çoğu hatun kişi hoşlandıysa eğer erkekle biraz daha samimi olmaya başlar ve bu samimiyeti gören erkek kişi tacizlerine yeniden başlar ve beklediğimiz tepki burada gelmeye başlamaktadır.

salak erkeğimiz bu samimiyet sonunda çakılan işareti anlamadığı için şapşallıklarına devam etmesi hatunu kendisinden soğutmasına ya da iyi bir arkadaşlık yoluna sokmasına sebep olur.

biraz akıllı erkeğimiz bu işareti çakozlar ve teklifini eder.

olumlu tepki mutlu bir birlikteliktir.


bazı durumlarda hatun kişi etkileyen durumlar;

açık sözlülük; evet bu durum çoğu zaman başınıza iş almanıza ve sapık muamelesi görmenize sebep olacaksa da güzel bulduğunuz kişiye güzel olduğunu söylemeniz esasında iyi birşeydir. ha tabi bunu söylemeniz için illa sevişmek, sevgili olmak gibi bir niyetinizin olması şart değil benim gibi öküzler de bunu söyleyebiliyor, örnekleri mevcuttur. hatta ve hatta bu sözlükte birkaç kişiye söylemiştim bunu.

ama açık sözlülüğünüz arttıkça yanlış anlaşılma ihtimaliniz artar o yüzden bu durum risklidir.

dürüstlük; bu da samimiyet ve güven açısından iyidir, siz farkında olmasanız da çok ufak bir yalanınızın ortaya çıkması bile sırf hatuna yazıldığı için hava atan bir dallama olduğunuz düşüncesini hortlatacaktır o yüzden dürüst olunuz.

gözlerle kitlenmek; gözün içine bakıp konuşmak sizin samimiyetinizi ve kendinize güveninizi gösterir, hatun kısmı genelde kendine güvenen erkekleri tercih ederler.

yakışıklı olmak; lanet olsun ki yakışıklı erkekleri kıskanıyorum amına koyim ben niye yakışıklı değilim...

komik olmak; komik derken kendinizi komik duruma düşürmeyin sakın ola ki ince ve yerinde espriler yapın fakat kimse kırılmasın özellikle hatunun yakın çevresi.

babaya saygı ve ilgi; basit bir püf noktası erkeklerin annelerine düşkünlüğü bilinen birşeydir, bunun zıttı ise genelde baba-kız arasında olur, kızlar babalarına düşkündür ve genelde birlikte olduğu erkeklerde babalarını ararlar. bu durumda babaları kızların hassas noktası olmaktadır, babaya ilgi ve saygı kızın babasıyla ilgilenmek hatun kişiyi can evinden vurur, vurmayabilir de ama vursun ulan.
tabi babalarını pek sevmeyen ve tam tersini arayanları da mevcuttur orada bu taktik güme gider.


ayrıca ve ayrıca hatun kişi yeşil gözlü ve siyahşın ise erkeklerin salaklaşması doğal bence.

tanrı kavramının ihtiyaçtan ortaya çıkmış olması

huff
öncelikle bu bir tanrı var mıdır, yok mudur? sorgulaması değildir, hayır bazı insanlar böyle algılayacaklar da hiç gülesim yok bugün.

insanoğlu ihtiyaçları doğrultusunda hareket eder, bu ihtiyaçlar bir kavramı var veya yok saymasına sebep olur. insan canlısı, yer yüzündeki diğer canlılara oranla çok daha zeki ve düşünebilen, sorgulayan, hayalgücü kullanan bir varlıktır. tabii bencilliği de bu yüzdendir insanoğlunun. her insan en iyi şartlarda yaşamak isteyeceğinden(ki kendisine göre en iyi şartlar) insanlar arasında bir eşitsizlik vardır, bu eşitsizlikği en düşük hale getirmek için bazı kurallar belirlenir, kanundur bunlar. yer yüzünde çoğu yerde kanunlar vardır. bu kanunlar insanların en eşit şartta ve mutlu yaşamaları içindir. en azından amacı budur ama ne kadar doğru kullanıldığı tartışılır.

cezai yaptırımlar insanları çok etkilemez bu yüzden insan üzerinde en büyük kontrol olan korku devreye girer, din olgusu bu şekilde ortaya çıkmıştır.

tabii tanrı kavramı da bu yönlüdür.

insan bazı duygularını dizginleyebilmek ve mutlu yaşamak için tanrı kavramına ihtiyaç duyar, en azından yaşamak için veya yaptıkları için bir sebebi olmalıdır. insanların tanrı’ya tapmalarının sebebi nedir?

tanrı’nın sonsuz bir mutluluk vaad etmesi midir?

büyük ihtimalle öyle ahiret kavramı olmasa insanların tanrıya tapmak için bir sebebi olmazdı. zira insanoğlu bencil, bir çıkarı olmadan boyun eğmez.

neyse konuya dönmek gerekirse, tanrı kavramı insanların ihtiyacı olduğu için ortaya çıktı, bakın "tanrı" demiyorum, "tanrı kavramı" diyorum.

basit bir örnek vermek gerekirse; bundan 700 yıl önce avrupalılar amerika kıtasının varlığından haberdar değillerdi, onlar için bir amerika kıtası yoktu. hatta birinin aklına "acaba amerika diye bi kıta var mıdır?" diye bir soru gelmiyordu. daha sonra keşfedildi ve ekonomik açıdan büyük bir önem teşkil etti, tüm avrupada bir yarış başladı bu kıta için.

ama o kıta milyon yıldır oradaydı, sadece biz bilmiyorduk.

tanrı kavramı da bunun gibi bir şey. eğer biz tanrı’ya ihtiyaç duymasaydık insan için bir tanrı kavramı olmayacaktı. tabii bu tanrı yok demek değildir.

ama daha önce de sorduğum gibi o zaman tanrı mı bizi yarattı, biz mi tanrıyı yarattık?
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol