confessions

fastjunkie

- Yazar -

  1. toplam entry 1454
  2. takipçi 0
  3. puan 61836

27 temmuz 2008 metallica istanbul konseri

fastjunkie
korktuğum başıma geldi. her türlü embesil, konser kültürü olmayan, hele hele bir metal konserinde bulunmayan onlarca insan gördüm. işte popüler bir grup gelince bunlar kaçınılmaz oluyor. insanın siniri bozuluyor..
mesela;
sahne önü bileti ve saha içi bileti olan insanların aynı kapıdan sokulması saçmalığı... binlerce kişinin yığıldığı ve kapılardan tek tek alınan insanların arasına girecekti sahne önü izleyicileri. fakat unutulan birşey var. biz 350 lirayı zaten rahat girip rahat izleyebilmek için vermişiz. milyonlarca kişinin arasında ezilmemek için vermişiz. yaklaşık 10 15 sahne önü bilete sahip insanlar olarak toplandık ve yetkililerle konuştuktan sonra bizi 4 er 4 er başka ve boş bir kapıdan almaya karar verdiler. en mantıklısıydı önceden düşünülmesi gerekiyordu yine de teşekkür ederiz.

bir diğer saçmalık; içeri girmişim. en ön olmasa bile 3. sıradayım. benle birlikte aynı yerlerde olan bazı uzun arkadaşlar olarak her konserin kaçınılmazlarından olan 1.30 luk kırmızı saçlı kızlarımız tarafından "yaa hiç bişi göremiyorum çok uzunsun yer değişebilir miyiz??" teklifi.... ben artık bunu duymaktan bıktım usandım ve en sonunda yok öyle birşey diyerek önüme döndüm. esas bomba, down sırasında arkamda babası ile bulunan etine dolgun ve tüm konser boyunca o iğrenç ince sesiyle james diye bağıran kızımız... babası bana şöyle dedi ; "kızım birşey göremiyor yerdeğişebilir misiniz". sinir katsayım fırlamış bi halde, yani böyle birşey olabilir mi aynı parayı vermişiz, benim 10 senedir dinlediğim grubu artık son konserim olur bu dediğim konserimi, muhtemelen rüyalarını ve fantezilerini james hetfieldin süslediği, yeni yeni yetme kızının görmesi için feda edecektim. evet ben de öyle düşünüyordum. sonra adam kendim için istemiyorum falan gibi bişiler dedi de ilgilenmedim pek.
böyle birkaç olaya daha rastladım maalesef. yok arkadaşım önde onun yanına gidicem falan gibi saçmalıklar. liselerindeki kantin kuyruklarına benzettiler sanırım olayı.

bir dee bir de , ah bir dee rockrepublic de gördüğümüz iranlı sosyete kardeşlerimiz gene buradaydılar. kerry king çakması adam ve yanında karizma olduklarını sanan aslında oğlancı imajının sınırlarını zorlayan tipler. bu arkadaşlar kusura bakmasınlar ama çok görgüsüz ve çok komik. pek bişi demek istemiyorum onlara ne de olsa iran gibi biyerde böyle şeyleri görmek zor ve adamlar eğlenmeye sonuna kadar keyif almaya bakıyorlar tamam. fakat o saçlarını kuş yuvası yapmış ve banu alkan gözlüğü takıp kolsuz atlet giyen arkadaş önüme geçmeye çalıştı sözde kerry king çakması arkadaşına birşey söyleyecek. omzuna dokunup bakışımdaki mesajı almış olacak ki "ok" diyip geri geçti..
bir de "bardak su" 2lira .... baya iyimiş

son olarak metallica’ya birşey demeyeceğim.. nitekim diyecek hiç bir şey bırakmadılar. mükemmel falan biye diyemem. çünkü mükemmelin bile üstündeydiler.

avea

fastjunkie
allah topunuzun belasını gani gani versin avea. ulan öküzler, 39 kontore 5000 mesaj bıdı bıdı diye reklam yapmasını biliyosunuz sağda solda, ee nerde ulan mesaj .atmadan nasıl kullanıcaz bu 5000 mesajı. 39 kontoru peşin alırken başvuru mesajında falan hiç bi sorun yok ama jet hızıyla gidiyor. ne iş böbeğim. ne farkınız kaldı 30 dakkada kapında yoksa anında bedava diye kıç savurup 50 dakkada pizza getirip fişe 30 dakika sonrasının saatini yazan ve "bakın ama bu saatte aldık siparişi" diyen dominos şerefsizlerinden. arkadaşım, ya adam gibi ne bok yapacaksanız yapın şu öperatörümsünüze de mesajlaşalım konuşalım adam gibi, ya böyle kampanyalar yapmayın "eziğiz biz açıldığımzdan beri bu mesaj olayını çözemedik" diyin veyahut kapatın bu bokunuzu siktir olun gidin. bu ne ayılık arkadaşım. ben kanser olmak zorunda mıyım lan sizin aveanızdan dolayı . allah belamı versin volkitolki alsam daha rahat konuşurum lan. hem de japon mucizesi. hayır turkcell’de onda bunda bu sorun yok da neden siz böyle fıtık ediyorsunuz müşterilerinizi. verin adam gibi paranızı ne varsa turkcell de siz de edinin. parasını ben vericem ya da lan. ama allah rızası için şu hıyar durumu çözün. .
arkadaşım, ben mesajlaşarak iletişim kuran bir insanım. anamla babamla kardeşimle eşimle dostumla mesajlaşırım konuşmam. sayenizde asosyal bi insan oldum lan . kimseyle iletişimim kalmadı. neden böyle yapıyorsunuz yavrum siz. hadi ilk zamanlar yeniydiniz oydunuz buydunuz . anlayış gösterdik .tamam dedik yeniler dedik iyileşecek dedik. ulan daha da berbatlaştı durum. bildiğin telefon ısınıyo mesaj atıcam derken.....
hayır ben yarın öbürgün kafam atsa, çıksam ilk avea, ohh bee, patlican, patlamican, kime patlasak, acun burdan çekiyo mu, oh be köydeki babamı da arayabiliyorum falan gibi salak saçma yazılarla doldurulmuş vitrininizden içeri uçarak girsem ordan iki uç elemanınızı sakatlasam. hepsini o reklamlarınızdaki embesil 50cm lik adamlara çevirsem, kime yarayacak bu zarar. ulan ne kadar doldurdunuz adamı be. burayı okuyorsan uyarıyorum "adam ol avea".

karın kasi

fastjunkie
yağ oranını 4lere 5 lere indirmeden imkansız olan kastır. pek de nankördür 1 hafta salın 2 pizza yiyin bitti gitti.
sıkı diyet gerektirir aynı zamanda. ekmekti, patatesti, tatlıydı, pilavdı... yok öyle birşey.

adonis kası

fastjunkie
yere sırt üstü yatarak bacakların bükülmeden yerden sırasıyla 20 30 40 cm yukarı kaldırılmasıyla oluşturulabilecek olan kastır. her hatun kişiyi kendinden geçirir bu bok. ne hikmetse hiç de bi numarası yoktur. onlar için bu kas varsa vucudunuzda baska birsey olmasa da olur. elde etmenin en önemli yolu tabiki tüm abdominal kas grubu gibi 0 göbek, 0 yağ. 0 0 0 0 0 .

kız arkadaşına etek giydirmeyen erkekler

fastjunkie
gayet de, türk toplumunun salak tabularından kaynaklanan, türk insanındaki; sokaktaki etekli kızlarımızı taciz etme tutkusu, onlara ucuz kadın ve her an sevişmeye hazırmış gözüyle bakılması bu yüzden de abazalıklarını gidermeye çalışmaları, eteği anneannem giyse bile azacak derecedeki zavallılıkları ve acizlikleri, kendi kızı bir oğlanla görüşüyor diye dövüp, sokakta babasının yanındaki kızı yaşındaki kıza bile kötü gözle bakabilecek seviyedeki arsızlıkları vb. gibi sosyal sorunların farkında olan, ve bu durumlardan kaynaklanan taciz olaylarının kız arkadaşının başına gelmesine katlanamayacak insandır. bir de bir söz ile entry mi sonlandırmak istiyorum, "ahlaksızlık saçta mı bakışta mı".
eğitim şart


kırım kongo kanamalı ateşi

fastjunkie
ilk olarak kongo ve kırım da görülen bir hastalık olduğu için bu ismi almıştır. kanamalı kısmı ise şöyledir ki, deri içi kanamaları, burun kanaması, ağız mukozasında kanama, iç organ kanamaları, beyin kanaması, bağırsak kanamaları..... şeklinde kanamalara yol açıp hastayı kan kaybından bile öldürebilen bir hastalıktır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol