confessions

falconslx

- Yazar -

  1. toplam entry 612
  2. takipçi 1
  3. puan 13904

köpekten korkmak

falconslx
benim sahip oldugum en buyuk korkulardan biridir.bana sorsalar "sen silahlı bir adam tarafından mı yoksa bi kopek tarafından mı kovalanmak istersin" diye cevabim silahlı adamdır.bunun sebepleri vardır.ben kucukkene ufak bir fino sinsi sinsi gelip onumde havlamaya baslamıstır.o gun bugundur ben kopekten korkarım.kopek korkusunun bana tek ve gereksiz katkısı artık her kopegi 50 metreden sezebiliyorum.

(bkz: yılandan korkmam kopekten korktugum kadar)

telegol

falconslx
adamlarin calisma sistemi sanirsam soyle:
once ortaya bi konu atiyorlar.hem de konu herkesin merak ettigi bir konu oluyor.sonra sozu adnan aybaba’ya veriyorlar.oda ortaya bomba gibi bi laf attigini sanarak gaza geliyor ve sacmaliyor.sonra diger konuklar hemen aybaba’yi asagilamaya basliyorlar.ve boylece konudan sapmis oluyorlar.araya da bi canli telefon baglantisi... izleyiciler icin tam bir komedi halini aliyor.insanlar gulerken cok guzel kufurler ediyo.yani program amacina ulasip seyirciyi rahatlatiyor.

dolmuş diyalogları

falconslx
ramazanda iftar vakti gelmis ve yolcularin gozleri acliktan sonmus haldedir.ve sofor herkesi heycanlandiracak bir soru sorar:
-oruclu olan var mi?
yolcular hep bir agizdan:
-var
sofor:
-o zaman kapatin gozunuzu ben orucumu acicam.bendekiler anca bana yeter.
herkes kendi icinden kufur etmeye baslar ve ben icimden dua ederim:
-allahtan kufur oruz bozmuyo.

bilgi sözlük müzik grubu

falconslx
bunyemde her turlu muzigi barındırmakdayım hatta ornek vermek gerekirse queen - ahmet kaya - grup yorum - selda bagcan - beatles - cem karaca(ne karısım ama).herbirinini sesim uzerinde bir etki bıraktıgını dusunursek (ozellikle queen-f.mercury) sesimin fena olmadıgını soyleyebilirim.ve alete gelirsek aklıma bi programda herifin birinin soyledigi bi laf geliyor:aleti gormem lazım.

ayrıca istanbul’dan katılıyorum.

türkiye de bakire kız kalmasın kampanyası

falconslx
toplumsal bir işte yeralmalıyım diye düşündüm bir sabah aniden. evden o kadar hızla çıkmışım ki, asansörden bile beraber indiğim ev arkadaşlarım şaşırmışlar o gün "hayırdır, ne bu hız, yoksa sen efendi gibi oturup kız mı s.kicen?"
neyse, sosyal bir yaraya merhem olmanın heyecanıyla sundum aç bedenimi vahşi çığlıkların afrikayı aratmadığı o soğuk, masum, ıssız yataklara! mutluydum, belki ömrümde ilk kez, bir şey yapmanın o tevazü gerektiren arsız duygusuyla.. "ben" dedim, bunun için varım, buymuş yıllardır aradığım..
(bkz: şimdi sensiz ben aküsü kontrol edilmemiş bir kiralık arabayım)

cevapsız sorular

falconslx
her soruya bir cevap bulunabilir.fakat her verilen cevaba da bir soru bulunabilir.bu sayede bir kisir dongu icine girilir.ama sonucta varilan bir sonuc vardir:her sorunun cevabi vardir.ama bu bir ilahi sonuctur.ve bunun uzerine daha kimse o soruyu irdeleyemez.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol