confessions

devedikeni

- Yazar -

  1. toplam entry 197
  2. takipçi 1
  3. puan 47245

su yolu

devedikeni
tuvalet anlamında kullanılan tamlamadır. çıkış noktası ise, eskiden tuvaletlerin evlerin içinde olmaması nedeni ile bahçede bulunan tuvalette gerekli olan suyun bir boru vasıtası evden temin edilmesi ve evden çıkan boruyu takip eden kişinin direk tuvalete varmasıdır.

su testisi su yolunda kırılır

devedikeni
su yolu kelimesinin tuvalet anlamında kullanıldığı düşünülürse insanımızın tuvaletten sonra kıçını yıkamak amacı ile su testisini kaldırması ve akabinde alaturka tuvalette (tuvalete su yolu denildiği vakitlerdeki tuvaletlerin alaturka olması) ayağın uyuşmasından dolayı meydana gelen sendeleme esnasında testinin düşmesi hadisesidir. anlamı ise;

(bkz: hem sıçar hem kırar bu ne biçim hıyar)

houston 620

devedikeni
bir büyük platformun üzerinde, etrafında ellerinde hijyenik eldivenler geçirilmiş adamların devamlı temizleme ve kremleme işlemleri ile gerçekleştirilen, houston adlı bayanın başrolde bulunduğu, 620 tane herif ile birlikte çektirdiği dünyanın en büyük gang bangi.

belediye otobüsüne çarpan insan modeli

devedikeni
belediyenin muhteşem çevre düzenlemesinin bir sonucu olarak, uzun ve gayet de yüksek merdivenlerin hemen bitimine yerleştirilmiş bir otobüs durağında bekleyen otobüse doğru, bahsi geçen merdivenlerden ayağında topuklu ayakkabılarla koşturarak inen şahsın, son merdivene geldiğinde topuğun merdivene takılması ile yaptığı muhteşem plonjonun akabinde oluşan durumdur. kafayla otobüse girişmek suretiyle girilen bu munasebet sonucunda zararlı çıkan pek tabii ki şahıs olmuştur. otobüs şoförü ise otobüsünün tamponuna bakmıştır ki üzerine zimmetlidir haklıdır ne yapsın adamcağızdır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol