confessions

denemeler

- Yazar -

  1. toplam entry 307
  2. takipçi 1
  3. puan 10985

aşk ı memnu

denemeler
---spoiler---
neydi behlülün sakalı öyle ya! ayrıca kına gecesi kullanılan behlül maskeleri de faciaydı. güzel bir sondu. beren saat oyunculuk konusunda aşmış hakketen, aynı şey kıvanç tatlıtuğ için geçerli değil ne yazık ki! çok ezikti finalde.
---spoiler---

lost

denemeler
sonu ramantik-dini çizgide bitmiş ve bence son 6 yıllık performansa yakışmamıştır. sanki konuyu çok dağıtttık,toparlayamıyoruz bari bitsin havası sezdim.

ebru şallı

denemeler
zayıf ötesi insan. doğumunu bile son ay kilosunu almamak için 8 aylıkken yapmış şahsiyet. "kilolu bayanlar çirkindir" sözü ile kitlelerin tepkisini çekmiş, sopa gibi olması üzerine bir çok laf yemiştir.

tüp bebek

denemeler
infertilite sebebiyle çocuk sahibi olamayan çiftlerin laboratuar ortamında desteklenerek sahip oldukları çocuk. pahalı, stresli bir uygulamadır. garantisi yoktur. 8-9 kere uğraşıp yine çocuk sahibi olamayabilirsiniz.

gelin bohcasi

denemeler
saçma sapan adetler silsilesinin parçası. gelinin kullanmayacağı ne varsa bu bohçanın içine doldurulur. bir de bunun damat versiyonu vardır. artık aşılması gereken bir ritüeldir.herkes kendi esyasını kendisi almalıdır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol