confessions

dccl

- Yazar -

  1. toplam entry 871
  2. takipçi 1
  3. puan 54499

bilgi sözlük

dccl
uzun zamandır yazmıyordum iki satır birşeyler karalayayım dedim ve gördümkü benim için miyadını doldurmuş artıkın burası.eskidende keyfi uygulamalar olur eskidende saçma şeyler olurdu. severdim ama burayı yazardım yinede deli dolu entryler.şimdi denilecekki çokta tın sen kimsin ki koskaca denizde bir damlasın. ama unutulmamalı ki o denizleri oluşturan o damlalar. e burdan daha önce çok damla buhar olup uçtu.umarım bu deniz tamamen kurumaz her şeye rağmen seviyorum burayı. sağlıcakla....

iphonealma com

dccl
anlamamak konusunda direten bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan bünyeler için ben yazayım bari buraya. şu anda türkiyede bu telefonu almak için ödeyeceğiniz bedel ortalama 1400 ytl. 1400 ytlye aldığınız telefonda mms özelliği yok bluetooth özelliğini sadece kulaklık için kullanabiliyor başka bir telefona veya bilgisayara bağlanamıyorsunuz. kamera 2.0 mp. 3g var deniliyor doğru var ancak ne yazıkki türkiyede 3g nin uygulanabilirliği yok.doğrudur bir çok özellik indirilebiliyor ancak bunarı yine apple’ın kendi sitelerinden yapmanız gerekir ki bu sitelerin bir çoğunun mesela itunesun türkiyeye hizmeti yok. telefon özellikle internet için alınıyor ancak telefonun java ve flash desteği yok artık nerdeyse her internet sitesinde bu iki eklenti mutlaka bir şekilde var. daha yazarım ama siz üşenip bunu da okumazsınız. atacaksanız destekli atın muhalefet olacaksanız da neye muhalefet olacağınızı bilin. ha ben bunları yazdım bir şey mi değişecek;hayır değişmeyecek siz yine sırf hava olsun diye gidecek cebinizdeki son paraya kadar verip alacaksınız. ne diyim allah akıl onunla birlikte bonus olarak fikir versin size.
edit:1 evet bence bu kadar insan embesil ki ilk geceden koşa koşa sırf ben iphone alacağım diye geceden kuyruğa girdi.
2 elinizin altında internet var google var şu var bu var apple iphone yapmadan çok önce çok daha üstün özelliklerde telefonlar zaten vardı. iphone a bu kadar talep olmasının tek nedeni güzel bir pazarlama stratejisidir.
3 samsung i900 omnia incelenirse görülecektirki iphone da ne özellik varsa bu telefonda da vardır.

icd

dccl
dünya üzerinde keşfedilmiş bütün hastalıkların,yaralanma şekillerinin,zehirlenme şekillerinin,ölüm şekillerinin ve tıpta insan vücudu ve bozulmaları ile ilgili bütün bilgilerin kodlanmış halde bulunduğu kitap. amaç evrensel bir kod sistemi yaratıp hasta takibinde çok önemli olan arşivin ulaşılmasını ve kullanılmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuştur. şu anda 11. versiyonu yayındadır.

disko kralı

dccl
okan bayülgen’in son zımbırtısı.kardeşim programın ikincisi yayınlanıyor millet müptelası olmuş sabırsızca bekler olmuş.okan bayülgen’in izlediğim son programı sözlük ekibinin katıldığı programdı.onuda sözlük hatrına izlemiştim.artık baydı artık saçmaladı.ben entelim her şeyden en iyi ben anlarım seyirciyide konuğuda ?öt ederim burdan reytingi kırarım.hep aynı hava hep aynı tafra yemiyor artık.

key ödemeleri

dccl
açılmayan internet sitesi ve kuş olan paralarla insanları sinirden sinire gark etmiştir.bilgi sozluk siizn için araştırdı ve buldu işte key ödemeleri için tam liste:
http://tinyurl.com/54w9rd
edit:listeyi inceledikçe ismimin ne kadar normal olduğunu bir kez daha anladım.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol