confessions

chillekli pasta

- Yazar -

  1. toplam entry 1397
  2. takipçi 1
  3. puan 60696

yaran fıkralar

chillekli pasta
gazeteciler sormus : -- ulkenizde 4 kisilik bir aile ne kadar gelirle rahat bir hayat surebilir ? siz onlara ne kadar oduyorsunuz ?
amerika baskani : -- amerika da 4 kisilik bir aile 5000 dolar ile rahat bir yasam surebilir, biz onlara 6500 dolar oduyoruz. geri kalan 1500 dolari ne yaparlar bilmiyorum..
ingiltere basbakani : -- ingiltere de ayni aile 4000 pound ile rahat yasar, biz 5000 pound veriyoruz. 1000 pound nereye gidiyor bilmiyoruz..
turkiye basbakani kasimpasali tayyip : -- turkiye de ayni ailenin aclik siniri 800 ytl?dir. biz onlara 300 ytl veriyoruz, geriye kalan 500 ytl yi nereden buluyorlar biz de anlamis degiliz..

hepimiz ermeniyiz

chillekli pasta
hrant dink’in ölümünden sonra atılan slogan...
o kadar mehmetçiğimiz şehit oluyor,diplomatlarımız ölüyor,gazetecilerimizin arabasına bomba konuyor...sayın başbakan(!)hangi birinin evine gitmiş?bu bayrağın altında yaşayan herkes türktür,neden hepimiz ermeni olalım ki?ermeniler bizim vatanımızda yaşadığı halde biz türküz diyor mu?

aşk

chillekli pasta
tanıştığınız halde bir türlü selam verip konuşmaya cesaret edemezsiniz,ders programını ezbere bilirsiniz,aynı bölümde okumamanıza rağmen sırf biraz daha görebilmek için derslerine girersiniz,gelmiş mi diye arabasını kontrol edersiniz,40 takla aşar 40 şebeklik yaparsınız...rezil olursunuz ama umursamazsınız..zaten adı üstünde aşktır bu!!!

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol