confessions

cherie2389

- Yazar -

  1. toplam entry 22
  2. takipçi 1
  3. puan 5915

fizik tedavi ve rehabilitasyon

cherie2389
ilaçların yetmediği bazı durumda ve de kas kemik gibi bazı uzuvların düzelmesine yardımcı olan gelişimi sağlayan tedavi yöntemidir ki;işin ehli tarafından uygulanırsa tam sonuc verir. rehabilitasyon ise zihinsel ruhsal gelişimi sağlar yine aynı şekilde...

paul bettany

cherie2389
da vinci şifresindeki karakteriyle özellikle adından söz ettiren. ve bir albinoyu canlandırmasıyla dikkatlleri üzerine toplayan bazı albinolar tarafından şiddetle kınanan.ama albinoluğun cok yakıştığı esasındada yakışıklı aktör.

sessizligin sesi

cherie2389
metafizikte duyulması istenen bi durumdur sessizliğin sesi.’onca ses içinde sessizliği duyabilirsen bir cok şeyi yakalayabilirsin hayatta’ ilkesiyle yola cıkaraktan kendini gelişime adayanların ilgilendiği bir konu.

küresel ısınma

cherie2389
türkiye’nin kyoto protokolüne girmesi gerektiği konusunda ilk gerekce.07.07.07 live eart konserleri sebebi.ankaranın susuz penguenlerin,kutup ayılarının buzsuz kalmasının nedeni.insanların hakkında daima olumsuz konuşup içten içe bundanda zevk aldıkları konu.

requiem for a dream

cherie2389
izleyen insanın beğenmeme yada etkilenmeme lüksünün olmadığı hakkında olumsuz eleştiri yapılamayacak sayılı filmlerden biri. sarsıcı. özelliklede izlenmemesi gereken yaklaşık olarak her türlü öğeyi içeriyor 18 yaş üstü falan gibi..

mahşer

cherie2389
stephen king romanı olup aynı zamandada beyaz perdeye taşınmış ve okadarcık bir kitap 6 cd lik film haline gelmiş. acıkcası filmin finalide size aynen ’ahh 6 saatim’ dedirtecek kadar başarısızca sonlandırılmış.zaten izlemenize sebep olan şey bu kadar uzun filmin sonuyken, gercekten hayal kırıklığı ile kalkıyorsunuz.

kant

cherie2389
hayatı boyunca hiçbir kadınla herhangi bir duygusalda dahil ilişki yaşamamış.asla sosyal hayatı olmamış.sadece felsefede göstermiş olduğu büyük başarılarla adından söz ettiren ama hayatının geri planında yaşanmış ilgi çekici hiçbir olayı olmayan bir insan.immanuel kant
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol