confessions

camurhan

- Yazar -

  1. toplam entry 522
  2. takipçi 1
  3. puan 52050

ismet inönü

camurhan
hakkinda sürekli işte kendi pullarını bastirdi, kendisi icin para bastirdi suclamasında bulunulan kisi. bildigim kadariyla bu davranışın arkadasındaki sebep halka atatürk gibi bir liderin gercekten öldügünü benimsetmekti.
2. dünya savaşı’na bizleri sokmamasıyla türkiye’ye büyük hizmet etmiş olduğu ise unutulmamalıdır. ki o dünya savaşında milyonlarca insan yaşamlarını yitirmişlerdi.
ayrica atatürk düşmanı, nurcu döküntüleri tarafından sevilmez.

italya

camurhan
roma’da gördügüm kadariyla döner saticilari arap olan, dönerleri ise yakinligindan ötürü almanya’nin saarbrücken eyaletinden getirilen ülke.
makarnalari ve pizzalari kesinlikle yerinde muhtesem olan bir ülkeymis unutmadan tek gecelim.

21 ekim 2007 hakkari pkk çatışması

camurhan
acı ama gerçek olaydır.
genelkurmayin aylardır bas bas bagirdigi harekatin yapilamamasiyla alakalidir.
kabul edin etmeyin terör bu kadar kolay çözülmeyecektir. silah siddet getirir. siddet ise kaybedecek seyleri olacaklar icin korku getirir. lakin terörün her seyden önce korku salma gibi bir amaci vardir. sen ona korku vermezsen, o sana korku salar.
iste, ismini artik zikr etmekten biktigim akp iktari esnasinda gerceklesmistir durumdur. kuzey irak’a elektrik satmaktan yorulmayan devletle alakalidir. askerlerin patir patir düserken incirlikten irak’a lojistik yardimda bulunan bizlerle alakalidir. barissss barisss diye görünü yirtanlarla alakalidir.
sirf oy almak icin harekata izin vermeyenlerle alakalidir.

üstadlari abd’den emir bekleyen hükümettir.
gerisi bostur.

edit: bu haber ortaya ciktigi zaman benim milliyetci halkim kadiköy rihtimdaki klarnet calan, oo ooo mastika seklinde csarkilar söyleyen romenlere alkis tutuyordu. sizin taaaaaaaa....

türkiye nin kuzey ırak a girmesi

camurhan
ortaya cikmasi halinde bize diger devletlerin nezdinde birseylerin girebilecegini düsündürttüren.
malumdur herkese tarihte ünlü bir goebbels vardir. bu zat, hitler’in propagandadan sorumlu yardimcisiydi. kendisi sadece almanya bünyesinde degil, yurtdisinda yapilacak propaganda isleriyle de ilgilenirdi. ve goebbels, tarihin gördügü en büyük propaganda üstadiydi. toplum psikolojisinin pratik dehasiydi.
simdi bu konuya nasıl geldim.
gazetelerin internet basisindan meclisin tezkereyi onayladigini ögrendim. bunun üzerine belli basli ingilizce haber sitelerine eristigim zaman ne yazik ki pkk icin kürt isyancilari, türkiye icin ise kuzey irak’a ufak bahaneler yartipta girmeye calisiyormus gibi ibarelerini okudum.
bizler hakli oldugumuz yerlerde bile haksiz duruma düsüyoruz. varsin bizim gazetelerimiz efe türkülerini yazida calsinlar. devlet bürokrasisi tembellikten yan gelip yattikca, atatürk gibi dega gelmedikce, düsman basina olmasini diledigim hükümetler gitmedikce bizlerin basi beladan kurtulmaz. ahan da yazmisimdir.

edit: referandumdan hic bahsetmeyelim zaten.

doğan yayın holding

camurhan
bünyesindeki medya gücüyle milleti bütün yazar, sunucu ve satılık takımıyla uyutup, a.b.d. ile korkuttuktan sonra birden savas cigirtkanligina baslamis, terör salıdırılarından sonra tv’lerdeki dansöz oynatma durumlarini bahane ederek diger medyaya saldirmayi görev bilmis, türkiye’nin anasini belleyen sirketler grubu.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol