confessions

camokaor

- Yazar -

  1. toplam entry 28
  2. takipçi 1
  3. puan 4710

kadınları itici yapan şeyler

camokaor
bütün yukarıda yazılanlar +
-sürekli değeri bilinmediği, erkekler ve evren tarafından haksızlığa uğradığını söyleyen ve buna da cidden inananlar sanki uzayda koloni kurucaktı erkekler engel oldu !!
-devamlı konuşup asla karşısındakini dinleyemeyenler
-erkeği ısrarla ütopyasındaki,fantazisindeki birisi haline getirmeye çalışanlar-- beni beğenmiyorsan siktir git!!
-namus & ahlak bekçileri size ne a.q.kim kiminle sevişiyor!!
-entellektüel,spiritüel hiç bir alanda kendini yetiştirmeyip her boku bildiğini zannedenler
-bu liste sonsuza kadar uzar...

bdsm

camokaor
offf...ne güzeldir bdsm !! keşke yurtdışındaki gibi clublar açılsa, austr.-brisbane’da vardı "hellfire club" bazen giderdik şimdiki aklım olsa o club’da yaşardım...olayın içeriğini burada anlatabilirmiyim yoksa sansüre mi uğrar bilmiyorum--admin görüşlerinizi bekliyorum...

i saw the devil

camokaor
"ı saw the devil" koreli yönetmen jee-woon kim’in 2010 yapımı vahşi bir intikam filmi... "oldboy" ayarında ama bence ve birçok eleştirmence daha sert ve güzel öfke- intikam duygusunun insanı nereye kadar sürükleyebileceğini gösteren epik bir şölen...

zagor

camokaor
1970 tay yayınlarından çıkan ince fasikül zagor tam seri mevcuttu hatta 1.sayıya 1982 senesinde servet ödemiştim ayrıca tam seri : kızılmaske-mandrake-mister no-yüzbaşı volkan-milliyet çocuk-1950 renkli pekos bill’ler-gordon-tex-viking-alaska-atlantis 1964 elmas değerinde ilk zagor baskıları hatta çiko’nun adı cicoydu ve burada sayamadığım yüzlerce başka ultra-nadide dergiler hepsi yazlıkta ıslanıp parçalanmıştır !! koleksiyoncular paha biçememektedirler bu dergilere ki dünyadaki hiç bir paraya satmazdım ayrı konu... aradan 27-28 sene geçmesine rağmen her aklıma geldiğinde kalbim sızlar çünkü bazılarının dünyada kalmadığına eminim!!

the blues brothers

camokaor
muhtemelen dünya müzikal film tarihinin grease ile birlikte en mükemmel filmi...cult movie kategorisinde üniv.lerde ders olarak okutulmalıdır yada okutuluyordur ben bilmiyorum !! devam filmi b.brothers 2000 bana tat vermemiştir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol