confessions

bitlibit

- Yazar -

  1. toplam entry 61
  2. takipçi 1
  3. puan 45593

nick nicki nickince

bitlibit
aldığım ilk insani karşılamayı yaptığı için teşekkür ederim. diğerleri yargılayıp ayar verme telaşındayken kendisi "hoş geldin" dedi. bunun ne kadar önemli olduğunu diğerleri anlayamaz ama bu çok önemli.

bitlibit

bitlibit
ziyadesiyle berbat oyu alınca ziyadesiyle berbat oyu vermeyi öğrenmiştir. bunu anlamayacak, bu kadar basit bir cevabı bulamayıp şahane tespit yapmış gibi sorgulayacak kimseleri şaşkınlıkla izlemektedir.

bitlibit

bitlibit
entrysinde kimseye herhangi bir şey söylemediği, genele seslendiği halde insanların kendisini ille de muhatap alma çabasını sinirbozucu bulmaktadır.

ayrıca kimsenin dondolumsu arkadaşı falan değildir. o ne demekse.

nys

bitlibit
engelleme tuşu filan varsa eger kendisini engellemek istiyorum. takıntılı mıdır nedir bilmiyorum ama beni obsesif hallerde rahatsız etmeye başladığı kesin.

diyarbakır cezaevi

bitlibit
şimdilerde insanlık ayıbıydı şöyleydi böyleydi demek çok kolay oldu ya, önüne gelen bu konuda çıkıp insanlık dersi vermekte ama sorarlar adama, o zamanlar nerdeydiniz? hı? duymadım? o zaman niye çıt çıkmıyordu? hı? yine duymadım. siz anca çığlıklar dinince ortaya çıkıp çekilen acılar üzerine filimler çekmeye nutuklar atmaya yararsınız. çekilin gidin gözümgörmesin.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol