confessions

376

- Yazar -

  1. toplam entry 1207
  2. takipçi 2
  3. puan 26853

beauty disaster

376
beni görünce sevinmiyor da hala ibne olmadığıma seviniyor. hayır bunu bi de ’’ohh çok şükür hala götveren değilsin diyerek’’ belirtiyor ya sopayla dövmek geliyor içimden. tamam seviyorsun, hayransın bana ama böyle de hayranlık gösterisi olmaz ki be ciğerim. azıcık kibar ol ulan.

376

376
yaşadığı yetmiyormuş gibi bir de entry giriyor bu hınzır. inanır mısınız az evvel tam da çirkin kadın yoktur az votka vardır başlığına, bu sözün aslında yanlış olduğunu anlatan bir entry giriyordu ki 376 sayısını görünce dayanamayıp, bir bakayım dedi. hayır cebinde 5 lira olan bu insan evladının en ucuz votkanın bile 12-13 lira olduğunu öğrenmesi ile bu gece ne halt edeceğini düşünmesi ne kadar da acıdır. tamam belki az votka yok bu gece gel gör ki, çirkin kadın da yok. hatta kadın hiç yok. çok üzülüyorum kendisine.

zerdali

376
şahane bir ismi vardır aslında. yani cümle içinde hele ki bir küfürde kullandığınızı düşünsenize. misal, ’’olm var ya seni zerdali ağacına bağlar, it siker gibi sikerim’’ gördünüz mü ne kadar da karizma bir küfür oldu. hayır şeftalinin ufağı olması da ayrı mevzu zaten.

şeftali

376
bulvar ya da şok gazetesi müptelası gençlerin aşikar olduğu bu meyvemiz, adı geçen gazetelerde üzerine yüklenmiş menfi anlam ile bilinir, yüz kızartan meyve olarak tarihe geçer. bir muz ne bileyim patlıcan ya da salatalık kadar bazı şeyleri anımsatmasa bile, ucundan bazı çağrışımlara sebebiyet verebilir. bunun bi de ingilizcesi vardır ki piççççç diye okunur. kısaca bu şeftali kardeşimiz en çok türklerden çekiyor.

yani arkadaşım ne diye sen, fantezinde ’’hatunun şeftalisini avuçladım’’ falan diye tabir kullanıyorsun ki. zaten garibanın adı piç’e çıkmış. gerçekten kınıyoruz.

sivazlamak

376
sıvazlanan yer ya da organa göre değişkenlik gösterebilen bir eylemdir. misal sikini sıvazlayandan kaçmak gerekirken, sırtınızı sıvazlayana sevgi gösterisinde bulunabilirsiniz. bi’ de sakalını sıvazlayanlar vardır da, o konumuz dışında.

376

376
babası köy sattığı için paraları ezmekle meşguldu kendisi. bu yüzden olacak ki sözlüğe bu aralar pek uğramadı. aslında aşık olduğu kız, kendi evinde her allahın günü ev arkadaşına veriyor diye bunalıma girip, sözlüğe girmemiş olabilir. bunun yanı sıra bi de peşine mafya falan da takılmış olabilir. hayır girmemek için bahanenin kralını bulmak için düşünüyor da olabilir. neyse sonuç itibariyle iyi çocuktur şahsen ben severim siz de sevin derim.

youtube a erişim yasağının kalkması

376
bir miktar yalama oldu malumunuz. yakında haftanın belirli günler yasak ,diğer günler ise serbest olacak gibime geliyor. hazır iktidarımız da belliyken cuma günleri yutuba girmek yasak olur diye tahmin ediyorum. tabi bu sadece bir düşünce. cumartesi pazar da tatil yapabilirler.

zeytin dalı

376
insanlar birbirine uzatır barışma adabına uygun olarak. lakin son zamanlarda uzatılan zeytin dallarını çevirip göte sokmak bi hayli moda oldu. insanlık ölmüş sanırım abi.

seks

376
ülkenin en büyük problemidir diyoruz yıllarca, kimse takmıyor. hayır herkes istediği ile halvet olsa daha düzeyli çocuklar doğardı, hiçbir sorun da kalmazdı bu ülkede. gel gör ki bu lafımı 100 bilemedin 200 yıl sonra anlayacak insanlar.

independence

376
bana niye hiç yazmıyorsun diye sordu geçenlerde. hayır aşık olmuş olabilirim, aşık olduğum hatun gidip başkasına vermiş olabilir,bunalıma girmiş olabilirim, mafya peşime düşmüş olabilir, topum inşaata kaçmış olabilir ne bileyim bi sürü derdim olabilir. hele önce bi nasılsın diye sorsana yahu jeday efendi. neymiş yazmıyormuşum. yazıyoruz ya cigerim.

bilgi radyo

376
uzun zamandan sonra bi bakayım dedim. baktım ortam hâlâ güzel ve bıraktığım gibi. tamam belki tanıdığım insan sayısında azalma olmuş fakat sıcaklık, muhabbet aynen devam ediyor. laf aramızda önce sevişme müziği çaldı sevgili dicey(anathema-angelica evet bence sevişme müzüğüdür) sonrasında ise a drinking song çalındı ki, bu şarkı düğünümde çalacağım şarkıdır. gençler zorla evlen mi diyorlar anlamış değilim. hayır bu şarkıların evvelinde aç olduğumu ve bi çorba yapanımın bile olmadığını hatırlattılar. laf aramızda radyoya gelmenizi tavsiye ederim zira 20 kişi var ise 19 u hatun, benimle 20 kişi. yani ortam süpeeeeeeeeeer.(klavyedeki e harfi bozuk ondan öyle uzun bastım idare edin)

-edit- pardon arkadaşlar 20 kişinin 19’u hatun demiştim. yanlış demişim zira benim girdiğim radyo rus radyosuymuş. bizim radyo ise bildiğiniz saplarla dolu. ama gene de güzel.

pazar sabahı sevgilisine rap yapan erkek modeli

376
pazar günlerinin tatil olduğunu unutmamak gerekir evvela.

neyse, iki sevgili arasındaki muhabbetin boyutunu göz önünde bulundurursak karşılıklı bir eylemdir. kısaca sevgilisine rap yapan er kişi, eğer hatun bundan hoşlanıyorsa ve hoşlandığı için yapıyorsa güzeldir. yok hoşlanmıyorsa o er kişi hıyardır. tabi rap yapacağına bir sabah kahvaltısı hazırlasa daha makbule geçer, 40 fakir doyurmuş kadar sevaba girer zira.

(bkz: buraya ukte döken eşektir)
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol