yaran inci sözlük ayarları

pipolarbozuk
nasıl olmaz dediğim başlık.
inciyi yavaş yavaş kaybettiğimiz sıralar da yüzümüz de tebessüm oluşturabilecek muntazam ayarlardır. geçenler de okuduğum bir tanesini size takdim etmek isterim. zira ben güldüm.

başlık: migrosta verdiğim efsane ayar

beyler biliyosunuz ayar verme konusunda özel dersler alıyorum burada ki hikayelerle yaşadığım olayları evde analiz yapıp yeni taktikler oluşturuyorum. bugün markete gitmeden önce yine aynaya bakıp fatih terimin arsenal maçı öncesi konuşmasını yaptım ve artık hazırdım.

migrosa girip usulca kasalarda ki elemanlara bakıp birini gözüme kestirdim ve evde hazırladığım listeye bakarak alışverişimi yaptım. gözüme kestirdiğim elemanın kasasına gittim ve sıraya girdim. sıra yavaş yavaş erirken bende kafamda ayar verebilmek için ortamı tarıyordum. sıra bana geldi, eleman tek tek aldıklarımı kasadan geçirdi ve fiyatı söyledi. bende çıkardım parayı öderken ağlamaklı oldum ayar vermelik bi durum olmadığı için, tam o sırada gözüme kasiyerin yanında ki prezervatifler takıldı. belki bu ortamda bi kıpırdanma yaratır diye düşünerek durex teen aldım bunu da alıcam dedim. eleman kasadan geçirdi ve 12.90 dedi, elimi cebime attım kurcalıyorumdum ama para denkleşmiyordu bir türlü. bu arada sıra beklemekten yorulan arkamda ki kadın " hadi yaa seni mi bekliyicez bi prezervatif parasını denkleştiremiyor musun " dedi. beklediğim fırsat gelmişti, besmele çektikten sonra arkamı döndüm ve " keşke biraz ucuz olsaydı da baban denkleştirebilseydi " dedim. sözümü bitirdiğim anda migrosta çalan klasik müzik durdu ve rocky balboa müziği çalmaya başladı. kasiyer ona ayar vermediğim için teşekkür etti ve prezervatif parasının üstünü tamamladı. eve geldim ve prezervatifi duvarda ki rahmetli dedemin resminin yanına astım
(predatorio7, 17.02.2016 18:07)-incisözlük.
rapunzelkibritsatar
başlık: uni kantininde kıza verdiğim süpernatural ayar

entry: istanbul da özel bir universitede %50 burslu okuyorum. sınıf amfi olunca çok fazla sınıf arkadaşın oluyo sima olarak tanıdık çok olsa da samimi olduğun kişi sayısı iki elin parmaklarını geçmez. neyse samimi olduğum arkadaşlarımdan şamil, sınıfımızdan gördüğüm fakat konuşmuşluğum olmayan iki kızla oturmuş kantinde muhabbet ediyorlar.ben de yan masada tek takılıyorum. şamil beni de masalarına çağırdı ben de gittim yanlarına oturdum ama konuşmuyorum onları dinliyorum sadece. derken samimi olduğum diger bir arkadaş mehmet geldi mehmet de burslu olduğu için kendime yakın hissederim... neyse konu da burda başlıyo bizim bu mehmetin ayakları büyüktür bayağı 45-46 numara falan neyse bu kızlardan birinin dikkatini çekti mehmet e sordu ayakların büyük bayağı kaç numara diye. mehmet dedi 45 numara diye bunu diyince kızlar kıs kıs gülüyorlar. dile getirmiyorlar ama ne düşündüklerini tahmin edebiliyordum. ayağı büyük olanın dalgası büyük olur hesabı. sonra bu huurlar dan biri benim ayaga baktı mehmet in kinin yanında küçücük duruyo bu da bana laf çarpıyo aklı sıra senin ayağın küçükmüş kaç numara giyiyon dedi. dedim ki 40 numara ama tarraklı. bunu duyunca kızın bi rengi attı. bizimkiler yarıldı tabi. yanında ki diğer kız da gülüyo ama bir yandan da bana tip tip bakıyo herhalde gözünde canlandırdı benim dalgayı.

-eski bir cia ajani

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol