web.whatsapp.com

okuduklarima gore $imdilik ios haric diger isletim sistemi kullanan telefonlar icin pc’den calisabilecek. apple’in uygulama platformundaki kisitlamalar sebebi ile su anda iphone kullanicilarina kapali bu uygulama.
url’ye girdikten sonra whatsapp’in menusune gir ve web whatsapp kismini bulup tikla. ardindan telefonun kamerasi ile url’de bulunan kodu tarat, $ak diye sistem acilmi$ olsun. cokzel bi$i yapmi$lar. ios kullanicilarinin buna eri$ememeleri yazik ama.
iphone'a da resmen geldi artik.

bu arada son iki gundur salak sacma cokusler yasiyor, 10 cumle yaziyorsun 11. cumlede internet baglantini kontrol et falan diyor. cok salakca.
meşhur mesajlaşma uygulaması whatsapp'ın bilgisayarda kullanılmasına olanak sağlayan web sitesi.bahsedilen site üzerinden whatsapp'ı kullandığınızda da internet bağlantısı telefon üzerinden sağlanıyor.
iş yerinde çaktırmadan iş yapıyormuş gibi gözüküp bütün gün gruplardan gruplara girebileceğiniz şahane hizmet.
Koordine gerektirip whatsapp kullanılan çoklu görüşmelerde hayat kurtarabilen, klavyeyi canavar gibi kullananların konuşma hızında yazmasını sağlayan faideli özellik.
bilgisayardan biriyle chatleşirken gelen her mesajda telefonda bildirim düşmese çok daha harika olacak uygulama ayrıca whatsapp naber demek değildir. whats up naber demektir.
durmadan guncelleniyor ancak ben bir fark goremiyorum. ote yandan muhtemelen son guncellemeden sonra birisi bir sey yazdiginda ben ancak sayfayi actigimda pc ötüyor. bozdular guzelim programi.
0 /