virüs maskesi

Ruhunuzun bedeli nedir?


"Hayat Kimya'dan maske yatırımı"
"100 milyon TL'yi aşan yatırımla yılda 2.5 milyar, günde 7 milyon adet maske üretilmesi bekleniyor."
https://www.haberturk.com/hayat-kimya-dan-maske-yatirimi-2742680-ekonomi


"Ebru Şallı'nın işadamı eşi Uğur Akkuş, Arnavutköy'de 25 günde kurulan maske fabrikasında günde 2,5 milyon maske üretmeye başladığını duyurdu. "

https://www.hurriyet.com.tr/kelebek/keyif/ugur-akkus-maske-fabrikasi-kurdu-41515583


"Sıfır yeni vaka hedefine ulaşmak için, riske karşı uyanık olalım: Virüs, ağız ve burun yoluyla bulaşıyor. Ağız veya burun açık kalırsa, maske takmış ama gözümüzü gerçeğe kapatmış oluruz. Risk bu kadar mesafesizken uyarıları dinleyelim."
"Bakan Koca'nın paylaştığı fotoğraftaki vatandaş: 19 saat çalışıyorum
Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraftaki maskeyi gözüne takarak otobüste yolculuk yapan kişinin Hamza Tatlı (27) olduğu ortaya çıktı. Tatlı yaptığı açıklamada, "Günde 19 saat çalışıyorum ve çok yoruluyorum" ifadelerini kullandı."

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/bakan-kocanin-paylastigi-fotograftaki-vatandas-19-saat-calisiyorum-5859817/"Acun Ilıcalı'nın korona dokunulmazlığı mı var? Survivor finalinde ne maske ne mesafe"

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/acun-ilicalinin-korona-dokunulmazligi-mi-var-survivor-finalinde-ne-maske-ne-mesafe-289700h.htmEy insanlar! Haberiniz olsun ki, Allah'ın vaadi muhakkak haktır. Sakın bu dünya hayatı sizi aldatmasın, sakın o aldatıcı şeytan sizi, Allah hakkında da aldatmasın. (FATIR/5)

Bize kavuşmayı ummayanlar, dünya hayatına razı olup onunla tatmin bulanlar ve bizim âyetlerimizden gafil olanlar da vardır muhakkak. (YUNUS/7)

Ey Peygamber! Sakın zalimlerin yaptıklarından Allah'ın gâfil olduğunu sanma! Ancak Allah, onların cezalarını, gözlerin dışa fırlayacağı güne erteler. O gün, başlarını dikerek koşacaklar, gözleri kendilerine bile dönmeyecek ve gönülleri bomboş kalacaktır. (İBRAHİM/42-43)

Kim de âyetlerimizi yalanlar ve onlara karşı büyüklük taslarsa, işte onlar cehennemliktirler ve orada ebedî olarak kalacaklardır. (A'RAF/36)


bu başlıktaki tüm girileri gör