uyuyan sevgiliyi uyandırma taktikleri

0 /
webgum
bu sevgilinin yapisina gore degisen taktiklerdir. sevgili cok sinirli biriyse ve uyaninca daha sinirli oluyorsa bu taktiklere cok ozen gosterilmelidir. ornegin, sabah kahvaltisinda cok sevdigi bir yiyecek kokutmak suretiyle yapilirsa sevgili kendi istegiyle de uyanabilir.

sevgili espiriliyse, tepesine cikilir ve hic durmaksizin sulu sulu opmeye baslanir ya da kulaginin dibinde opera tarzi bir ses tonuyla bagirilir.

sevgili sakin kendi halinde tatli biseyse, yavas yavas opulur ve guzel sozler soylenir.
sinirsahibi
sevgili butun bir geceyi calisarak gecirdiyse gunu zehir edebilecek yaklasimlardir. zira yorgunluk gozlerden aka aka gecenin bir vakti uykuya dalinmistir ve sadece malak gibi uyumak isteniyordur. bunun disinda yapilacak hersey uyku sahibine iskence gibi gelecektir.

ancak odaya ufak ufak yapilan girdi ciktilarla, uzun bir surec icinde gerceklestirilirse kimseye hic bir zarari olmayacak olan eylemler toplulugu olarak da gorulebilir bu taktikler.
sistematik kedi
herhangi somut bir taktik daha yaratılamamış olunsa da, kesinlikle öperek uyandırılmamalıdır sevgili. okulu/işi ekme sebebidir, tüm günü aylaklık yaparak geçirmektir, beraber. zaten sevgilisini böyle uyandıran kişi de düşünmüştür bunu çoktan.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol