uyurken yorganı iki bacak arasına almak

arfeniel
yazın pek bir güzel olur bu hadise, sadece yorganı değil eşi ya da sevgiliyi de alabilirsiniz bacak arasına, o da şahanedir.
maliyeci
çocukluğumdan beri alıştığımdan,aksi halde uyayamam ben de.bir tespitim de,bu tip insanlar için sırt üstü yatmak işkence gibidir.uygun poziyon bulunmadan uyku haramdır.ergenlik döneminde sizi öyle uyurken görenler sağlam taşak geçerler. "yorganla aranızda aşk mı var len ehehe.." gibisinden.halbuki düzeyli bir ilişki bizimkisi.
nopanic
berbat bir huydur.önce biraz alırsınız,yok ya kalın oldu bu der rahat edemezsiniz.sonra ince bir tabaka alırsınız o da çok ince gelir.bir türlü o ’kulak memesi kıvamı’ tutmaz.sonunda o kadar debelenmenin verdiği yorgunlukla sızarsınız.
urban f
hamileyken yan yattığınızda belinizi müthiş rahatlatan tek pozisyondur hatta yorganın yetmeyip bir iki yastığında eklendiği görülmüştür...
nerobianco
bu alışkanlığa sahip olan kimseler yorganı sürekli bacak aralarında tutmazlar arada bir kenara bırakıp soğumasını beklerler ve tekrar aldıklarında serin serin mis gibi olur.kendimden biliyorum.
delirtmeyinlanbeni
bunu yorgan yerine yastıkla yapanlar daha fazladır. hatta bu olayı abartıp, "bacak arası yastığı" diye adlandırdığı ve kafasının altındaki yastığın yaklaşık yarısı kadar olan yastık olmaksızın uyuyamayan insanlar da vardır. eğer biraz zayıf ve iri kemikli bir insansa, bahane olarak dizlerinin birbirine değerek bir süre sonra ağrı yapmasını gösterecektir. sevgiliyle uyumaya başlanınca yastık veya yorgan ihtiyacından kurtulunur.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol