tuzluk

0 /
sepulturk
bütün veri tabanı gümlemiş, arşivimin amına koymuştur bu dergi. geçen bi okuyim neler yazmışım diye dedim, piuuuu. amını dizine indirmişler sayfanın.
cunta
yeni katıldığım bu oluşumun gurur duyarak destekleyeceğim ve hiç görmediğim halde sözlüğü referans kabul edip kendimi mükemmel olduğuna inanmak zorunda hissettiğim ve akibeti hakkında bilgi verecek herhangi bir kişiyi beklediğim proje.

devam ediyorsa ulaşabileceğim bir konum ya da bundan sonra da devam etmesinin mümkün olduğunu bilmek isterim.
orqn
bir dönem çok zevkli olduğu yönünde ciddi hislerim olan fakat her nedense ortalıktan kaybolmuş e dergi.
brahma
son entrye bakılırsa yaklaşık 9 aydır yayınlanmamakta olan e-dergi.bu sebepten olabilir,tuzluk artık kendini bilgi sözlük sanmaktadır.ne olacak bu tuzluğun hali bilinmemektedir.
sepulturk
yazar arkadaşların yazılarını her hafta en geç perşembe gecesine kadar teslim etmesi gereken dergimizdir kendileri. mamafih bu hafta aha günlerden cuma olmuş ortada yazı yok adam akıllı. yazar arkadaşların yazılarını her hafta perşembe gününe kadar teslim etmeleri rica olunur bizzat kendim ve yönetim kurulumuz tarafından. ayrıca bu hafta yazı göndermeyenlerin de en geç cuma gecesine kadar yazılarını göndermeleri rica olunur.
independence
anla$ilan o ki wordpress’in ust surumune yukseltilince maillerde bir salaklik meydana gelmi$.kimi guncellemelerle bu sorun da halledildi saniyorum.$ifresini unutanlar artik yeniden $ifrelerini maillerine isteyebilecekler.
satolina
24. sayısı ile tekrar okuyucusu ile kucaklaşan,debelleşen,itişen, tepişen derdigidir. inceledim de güzel olmuş hatta
huni delisi
yayin hayatina büyük değişimlerle girmiş dergimiz canimiz herseyimizdir yeni sayisi tüm tershanelerde efendim tükenmeden edinin.
instrument
en az sözlük kadar önemli olduğunu düşündüğüm parçamız. sözlükte her an her şey yazabiliriz. aklımıza ne gelirse. kısa ya da uzun, anlamlı ya da anlamsız, süper ya da berbat. bunların hepsi anlık olabilir. ama tuzluk öyle değil. hafta boyunca düşünmek, konu aramak, kafada toparlamak, özene bezene yazmak, ilgili kişiye yollamak, sabırsızlıkla yayımlanmasını beklemek gerekir. daha çok emek harcanan bir yer.

tekrar hayata döndürülmesinde emeği geçen herkesin ellerinden öper harçlık isterim.
independence
satolina’nin buyuk emekleri sonucunda uzun bir aradan sonra yeniden okuyucusu ile bulu$tu.bunca aradan sonra cikan ilk sayidaki var olan & olasi hatalar diger sayilarda yine satolina’nin buyuk ozverisi sayesinde fixlenecektir.
independence
yeni yayin donemi icin guvenlik aciklarinin giderilmesi adina(ve satolina’nin her 25 dakikada bir beynimi kemirmesini engellemek adina) surumu yukseltildi ve en son surumue gecildi.
sepulturk
sevgili bilgi sözlük yazarları;

hepimiz, hergün gelip burada entryler yazıyoruz, fikirlerimizi beyan ediyoruz, kah gülüyoruz, kah ağlıyoruz. kah sinirleniyoruz, kah orgazmik anlar yaşıyoruz ama en nihayetinde hepimiz yazıyoruz.

şimdi bilgi sözlük’ten sizler için bir fırsat daha. yazmaya çok mu meraklısınız? fikirlerinizi insanlarla daha değişik bir platformda mı paylaşmak istiyorsunuz? o zaman yine bilgi sözlük sizler için saniyesinde devreye giriyor. geçen sene canavar gibi yayın hayatına girip uzun süre devam ettikten sonra bir müddet dinlenceye bırakılan değerli e dergimiz tuzluk yayın hayatına geri dönüyor ve size bu dergide yazar olma fırsatı sunuyor. biriktireceğiniz 25 kuponla... yok lan şaka yaptım. kupona gerek yok.

efendiler uzun lafın kısası, kendisine güvenen, "benim yazdıklarımı herkes okur hocu" diyen ve en önemlisi sürekliliği sağlayabilecek arkadaşlarımızı bekliyoruz.

herhangi bir konu sınırlaması kesinlikle yoktur. isteyen istediği konuda yazabilir. zaten tuzluk’un önceki sayılarına göz gezdirenler dediklerimin ne anlama geleceğini anlayacaklardır.

yazı göndermek isteyen arkadaşlar aşağıdaki adrese yazılarını en geç 14 şubat perşembe gününe kadar satolina’ya gönderebilirler;

[email protected]
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol