türkiye de bakire kız kalmasın kampanyası

0 /
ithilquessir
nothelle adli kullanicimiz tarafindan icat edilmis, daha sonra uygunsuzlugu kendi tarafindan da fark edilmis olucak ki ukde olarak sozluk hazinesine kazandirilmis sacmalik abidesi.

buyuk ihtimalle bakirelerin yakalanip toprak tanrisi konkirogamaya kurban edilmesini iceren bu kampanyayi noktalarken yayinda ve katilimda emegi gecen herkese nice kiz cocuklari dileriz.
ithilquessir
alinan haberlere gore; bekaret cok tartisiliyor, verilirse yorgan gider kavga biter mantigi ile verilmis bir ukdeymis kendisi. yoksa ukdecinin turkiye’deki butun bakireleri kursuna dizme gibi bir istegi yokmus, tek istegi bu tartismanin bitmesiymis.
falconslx
toplumsal bir işte yeralmalıyım diye düşündüm bir sabah aniden. evden o kadar hızla çıkmışım ki, asansörden bile beraber indiğim ev arkadaşlarım şaşırmışlar o gün "hayırdır, ne bu hız, yoksa sen efendi gibi oturup kız mı s.kicen?"
neyse, sosyal bir yaraya merhem olmanın heyecanıyla sundum aç bedenimi vahşi çığlıkların afrikayı aratmadığı o soğuk, masum, ıssız yataklara! mutluydum, belki ömrümde ilk kez, bir şey yapmanın o tevazü gerektiren arsız duygusuyla.. "ben" dedim, bunun için varım, buymuş yıllardır aradığım..
(bkz: şimdi sensiz ben aküsü kontrol edilmemiş bir kiralık arabayım)
memre
biz erkekler olarak bu konuda elimizden gelen her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğumuz kampanyadır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol