tuğba özay

0 /
sergey
salak mı salak bir hatundur.oyle bir saka yapılmıstır kı kendısıne duyunca altıma kacırıyordum az daha.iste saka metni:

tv8 ekranlarında yayınlanan joker programında yavuz seçkin ve ekibi, bu hafta manken tuğba özay’ı şakaladı. özay’ın yakın arkadaşı vatan şaşmaz’la işbirliği yapan ekip, mankeni yeni kurulan ve açılımı ’güzel insanlar partisi’ olan gip istanbul il binası’na çağırdı. ’90-60-90 bir türkiye’ sloganıyla yola çıktığını söyleyen parti yetkilileri özay’a genel başkan yardımcılığı teklifi yaptı. beş yıl içinde kendisini genel başkan, on yıl içinde de başbakan yapacaklarını söyleyen parti yetkilileri kısa sürede özay’ı ikna etti.

ben de dip’i kuracaktım

"ben de gelecekte ’dip’ dayanışan insanlar partisi diye bir parti kurmayı düşünüyordum, bu hayatımın en önemli tesadüflerinden biri" diyen özay şakalandığını anlayınca çok bozuldu.
floydian
"gerçi ben hem galatasaraylı hem de fenerbahçeliyim. iki yıl üstüste fenerbahçe şampiyon oldu. sıra galatasaray’a gelmişti. galatasaray’ı tebrik ederim. ama neden hep fenerbahçe ve galatasaray şampiyon oluyor. anadolu takımları da yatırım yapsın. tüm takımlar lider olsun. denizli de şampiyon olsun, gaziantep de şampiyon olsun" diyebilen kişilik.
sheepmip
manavgattaki çiftlik evi yanan ve bütün emeklerim gitti diye sinir krizleri geçiren mankendir. ayrıca orman yangınlarına dikkat çekmiş, sabahın 6 sında hava sıcak diye yangın çıkmaz buna ancak aptallar inanır demiştir.
independence
bugun gozaltina alinan manken.bir turlu ayrilamadigi sevgilisinden ayrilabilmek icin mafya ya ba$vurarak akmerkez’de silahli cati$ma sebebi ile araniyormu$, bugun avukati ve korumasi ile birlikte vatan caddesindeki emniyet mudurlugune teslim olmu$.
tetik
fazla beğenmediğim ama halk arasında çoğunlukla kıro erkekler tarafından "daşş gibi hatun" denilen kişi
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol