trt1

0 /
independence
ben hayatimda bu kadar ba$bakan yalakasi iktidar yakalasi daha bir kanal gormedim, bilmedim, duymadim.


secimden once ba$bakanin katildigi bir secim ozel programi yaptilar, alemlere $enlik. buradan izle bak istersen, ne demek istedigimi anlayacaksin.

http://www.youtube.com/watch?v=Y4Iwo5t5sGI
komple teorisyen
çocukluğumuzun tek kanalı olmasından dolayı bize elimizdekiyle yetinmeyi öğretmiştir.bugün klasik müziğe kulak dolgunluğumuz varsa,tenisten jimnastiğe her sporun kurallarını hadi bilemedin en azından nasıl ve neyle oynandığını biliyorsak bu kanal sayesindedir.
independence
bayramda yayinlanan hacivat karagoz neden olduruldu isimli filmde yer alan "alevi mi sunni mi" cumlesini sansurleyen devlet kurumu, devlet kanali. afferim, cok yerinde olmu$ bravo!

http://www.hurriyet.com.tr/kultur-sanat/haber/21289575.asp
balkaner78
31 aralık 2011 gecesi, yeni yıla girerken geri sayımı (10, 9, 8...) becerememişlerdir. yeni yıla giriyoz deyu bilet çekilişini durdurdular, elimizde piyango bileti bakakaldık. bekleyoz bekleyoz..n’oldu? "aha alın size yeni yıl" türünden birşeyler söylediler, konfeti saldılar...soğuk duş gibi oldu. hiç hazırlanmadan, geri sayım yapmadan 2012’ye girdik. bu olay üzerine ben, "acaba 1977’ye mi girdik" dedim ama çevremdekiler, "kendine gel, 2012’deyiz" dediler..yeni yıl programını sunan o bay sunucuya selam olsun. bir tv kanalı için skandal olabilecek bu olay çok da umurunda değil gibi göründü bana.
tasarimharikasi
trtnin trt olduğu zamanlarda ve bugünlere gelmesinde hiç kuşkusuz rahmetli ismail cemin çok büyük katkısı vardır. dolayısıyla "birinci" -ya da ilk- oluşuyla da... ses teknisyeninden kurguya, tüm aksaklıklara rağmen; bugünkü trt gibi yanlı ve hatalarla dolu bir anlayışa sahip değildi. belki azdı ama "öz"dü.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol