tinder

Bilgi Sözlük Android Uygulamasını İndirmek için lütfen tıklayınız.
anladığım kadarı ile fuck buddy bulma şeysi..yenilerde yükledim , ilk match im dün gerçekleşti,konuşuyoruz bakalım..eğer pozisyonlarda anlaşabilirsek buluşucaz ..

amaç belli,ne aradığın belli , bu sebeple başarılı uygulama..

bu güne kadar 1'i uzun süreli ilişki 2'si orta süreli, 2'si de kısa süreli ilişki olmak üzere 5 adet sevgili bulduğum program.
meslek gruplarının dağılımı ise ;
1- odtü öğrenci
2- öğretmen
3- mimar
4- doktor
5- işsiz

korkmadan denenebilecek program, illa tanıştığınız kişiye o gece verip ertesi gün bir daha görüşmeyeceksiniz diye bir kuralı yok. bunu uydurup programa bok atanlar, istediği match'i yakalayamayan (bkz:sıradan türk erkeğinin seks yapma şansı olmaması)başlığında tarif edilen kitle
match manyağı oluyorum onda sıkıntı yok ama kimle görüşsem kanki oldum, hiçbişey olmayanla da görüşmedik bidaha zaten
tinder yalan arkadaşlar gerçek match'ler maçka parkı'nda
başlığı yaklaşık 3 sene önce açmışım , sanırım değerlendirme yapmanın zamanı geldi ;

- ilk başlarda yurtdışında kullanmaktaydım ve gerçekten çok başarılı bi uygulama olarak görüyodum ( cidden geliştiriliş amacına uygun olarak beni zevkten zevke sürüklemişti yaklaşık 1 sene kadar :)) amma velakin ne zaman ki Türkiyeye döndüm ve şirin anadolu şehrime yerleştim anca muhabbet edilebilen bi "şey" haline geldi benim için .. Buralarda işe yaramıyo sözlük kişileri :(

-birileri kızacak ama ; zaten amacım sosyalleşmek olsa sosyalleşirim , yeni insanlarla tanışır , muhabbet ederim . Amacı tamamen blind date + one night stand karışımı olan bi uygulamadan beklentimi buralarda karşılamıyo diyelim :(
eski zamanlarda biri uzun süreli ilişki olmak üzere 3-4 sevgili bulduğum aracı yazılım. son 2 yıldır ayağa düştü, eskortlar, şişko ama aradığı beyaz atlı prens kriterlerini yazmış kadınlar.. 2 yıldır istediğim verimi alamıyorum. tek tük kızlarla tanışıyorum onlarla da devamı gelmiyor. her şey boku çıkmadan güzeldir. aynı icq ve msn gibi.
Bugün bir arkadaşımın bu program sayesinde tanıştığı 1 aylık ilişkisi sonucu klamidya bulaştığını öğrendiğim program. Aman dikkat beyler bayanlar!
Bu uygulamaya vajina yağsa, bana yine kamış düşer. 5 gün oldu, bir tane eşleşme aldım. Onda da iki kelime konuştuktan sonra kız sessizliğe gömüldü.

Tipsiz olduğunu gerçek hayatta kimse yüzüne söylemiyor ama bu uygulamada eşleşemeyince mesajı alıyorsun.

Kullanmaya başlayalı 25 gün oldu. Bir tane eşleşme aldım. O da kızın, yanlışlıkla like basmasıyla olmuştu.

12 gün daha dayanabilirsem, arkadaşımın rekorunu kırıcam.