tetris

0 /
amygdala
zamaninin bir numarali el oyunu,kafa uyusturani,bizim evde ugruna kavga cikmisligi ve aletin bi duvara carpilmak suretiyle enkaza ciktigi bakidir.
pandapant
oyle bir ounki seni herseyden kopartiyor oynarken sekiller arasindan hayallerine dalip gidiyorsun .artik herseyden uzaksin sadece 4kutu ile yapilmis sekiller ve sen varsin.
sepulturk
o uzun dörtlü çubuğu bekletmekle insanların hayatını çürütmüş oyun. süper bir blok yaparsınız, tek eksik uzun dörtlü çubuktur. o bi gelse herşey mükemmel olacaktır ama gelmez o. bu sebepten insanları çok üzmüş bir oyundur.
alchoburn
bir rus bilgisayar programcısı tarafından eski bir yunan oyunu esas alınarak üretilmiştir. aslen bilgisayarın kendini sınaması için yaptığı bu ’program’, bir anda oyun haline gelmiş ve tüm dünyaya yayılmıştır.

program yazıcısı rus mühendis bu iş karşısında o dönemki komünist rejim dolayısıyla pek birşey kazanamamıştır
lost kidy
ders calısan ögrencinin elinden annesi ve babası tarafından alınıp annenin tencere yakması ile babanında da sabaha kadar oyun oynayıp proje yetiştirememesiyle sonuclanınca evden uzaklastırılmasının farz oldugu ortaya cıkmıs fena mı fena oyuncak.
apple
bende hastalık haline gelmiş oyun. gece uyumadan önce oynamışsam eğer gözümü kapattığımda şekiller gözümün önünden gitmiyor. cumartesi sabahı uyumak yerine yataktan kalkıp tetris oynuyorum. tabii hal böyle olunca rekor kırmak da kaçınılmaz. aşağıdaki adreste sülalece oynayıp yarışıyoruz. ayıptır söylemesi ben 346.587 yaptım.

http://www.benimsayfam.com/oyun/tetris.asp

(bkz: sozluk bana doktor bul)
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol