tatile gideceklere tavsiyeler

hainevlatokkes
-parmak arası terlikleri unutma fikret.
+tamam hayatım.
-yüzme bilmediğim için ben sadece güneşleneceğim.
+tamam hayatım.
-bol bol güneş kremi aldık değil mi fikret.
+evet hayatım.
-çocuklar için yüzme havuzu önemli, biliyorsun fikret.
+biliyorum hayatım.
-ayy fikret, neyi unuttuk.
+neyi unuttuk hayatım.
-anamgili götürmeyi unuttuk fikret ya.
+hay ananı, nasıl unuturuz hayatım.
herkonudafikrimvar
bekar erkekseniz mayonuzun cebinde bile prezervatif bulundurun. işsizlik maaşıyla ultra herşey dahil otele gelen abazotti ingiliz kızlar köşe başında sizi sıkıştırabilir.
adimneo
2016 yılı için turizm krizinin yanında son 80 yılın en sıcak yazı beklendiğinden ege bölgesini tercih etmenizi öneririm.

sıcak, hoşaf gibi denizden vazgeçemem diyenler için marmaris ve kuşadası ilk tercih olabilir. özellikle kuşadası'nın geceleri insanın içini ürpertecek serinlikte geçer.

sıcak deniz + ucuzluk arıyorsanız, aynı zamanda doğa ile iç içe olmak isterseniz akyaka'yı öneririm. burada mavinin yanında yeşile de doyar, görece daha sakin ve ucuz bir tatil yapabilirsiniz. ege'nin en fazla yağış alan ili olan muğla'nın, araba ile 15 dakika süren seyir tepelerinde; yeşiller içinde, tertemiz havada akşam montunuzla oturursunuz.

ben serin denizden hoşlanıyorum diyenlere ilk önerim foça olur. izmir'den kaynaklanan gereksiz kalabalığı olsa da hala güzide ilçelerindendir. izmir'de olayım ama tatilim biraz daha ucuza gelsin diyenler için aliağa başka bir tercih yeri olabilir.

serin deniz + kafa rahatlığı diyenlere ayvalık öneririm. gerçi son yıllarda gitmedim, eskisine göre daha kalabalıkmış. bu yüzden serin deniz + kafa rahatlığı + ucuzluk için sarımsaklı çok güzel bir tercih olacaktır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol