ssq

independence
yazdiklari her ne kadar a dan z ye ele$tirisel olsa da, soyleyecek sozu olan herkese kapimiz her daim aciktir.kendisine gore bilgi sozluk bir "coding faciasi"dir.bu facianin icerisinde gonullu olarak yer almanin anlamini kavrayamami$ olsam bile cok da onemli degil.illaki kendisinden de ogrenecegimiz $eyler vardir.
chveneburi
buraya küfür edebildiğini göstermek için gelmiş olan abi yada ablamız. hasılı, amına koyayım küfürünü yerine göre nokta, virgül, noktalı virgül, iki nokta üst üste, üç nokta vb. yerine kullanma kapasitesine sahiptir.

önünde saygıyla eğiliyorum.
mitili
başarısız bir bruker denemesi. sözlük konseptinden bihaber olması apayrı bir şey zaten. ve muhtemelen ben bu entryi girerken o houston`dan gönderilen evlenme tekliflerini reddetmekle meşguldür.
independence
aslinda tam yerine du$mu$ kendisi.ba$arilisi da ilgi ceker bu sozlukte ba$arisizi da.eh ssq de ba$arisiz denemelerin bilgi sozluk’e olan yansimasi anla$ilan ama yine de ilgi uzerinde, tam arzuladigi gibi.bilgi sozluk’te kimse "besbelli ki bu ki$i ilgi odagi olmak arzusunda, bu basit hareketlere paye vermeyelim" demez, uzmezler kimseyi, bu sebeple ssq burada gayet mutlu ve musterihtir.

aha bak benim bile ikinci entryim oldu ayni ba$lik altinda.

bir de saygisizca houstondan kendisine iletilen "gelinim olur musun?" sorularini cevaplamasini boluyorum.

damadim olur musun kayincom olur musun gibi bir $eydi ya da.neydi lan o?
betterthan
"geçen gün aklıma gelen düşününce kesin bir kanaat getirdiğim önerme. kadın programlarından kasıt şu öğle kuşağında yayınlananlar. evet bir erkek izlemiyorsa ondan şüphe ediniz." #776369

"tv keyfi yaparken, mtv’ ye denk geldim. dedim bunca kişi izliyor. ben de biraz izleyeyim. hep mezzo izleyecek değilim ya. halk arasına karışmak asıl amaç. rock chart diye bir hede var. kafa siken yüzlerce müzik. işte bu düşünce o anda parladı beynimde. rock müzik dünyadan kaldırılmalı" #776381bir elinde klavye bir elinde kumanda zap yapip cok dusunup bunlari da sozluge aktaran canli.
max
heavy metal, köle gibi çalışan zenci vatandaşların bulmuş olduğu rock’n roll dan doğmuş olan müzik türüdür. black sabath ilk temsilcilerindendir. öncelikle bunu öğrenmesi gereken yazar...

(bkz: bilmemek ayıp değil bilmeden sallamak ayıp)

(bkz: metal a headbanger s journey)

(bkz: metal müziği öğreniyorum vol 1)

(bkz: rock müziği öğreniyorum vol 1)

(bkz: metal ile rock müziğin arasındaki farkları öğreniyorum vol 1)
sepulturk
çok çok başarısız bir peder zickler taklididir kendisi. eğer peder zickler’e biraz yaklaşabilse ucundan da olsa sinirlenirdim yazdıklarına ama şimdi anca "tıss" şeklinde bir diş arası gülüş çıkıveriyor. kendisine sinir olanları ise anlamakta güçlük çekiyorum ve "vay anasını bu milletin sinirleri ne kadar çabuk bozuluyormuş" diyorum. ama komik çocuk ha, iyi okuyun bunu.
mademoiselle carole
baslik: duvar boyayarak kariyer yapan komunistler

entry:

orda burda sıkça rastlanılan tiplerdir. geçen gün yürüyorum yolda. bir türkü tutturmuşum. neşeliyimde. bir apartmanın yanından geçiyorum. oha süper çizimler var. bir sanat eseri adeta. daha da yaklaşıyorum. "1 mayıs’ ta bilmemne" yazıyor. vay be diyorum. leonardo da vinci bile bu denli bir çalışmaya imza atamazdı. ama onları da anlayışla karşılıyorum. iş yok güç yok. duvar boyaya boyaya bu işin ehli olmuşlar. bu bir nevi kariyer basamakları onların.


(ssq 27.04.2008 01:29)
entry puani:-4

toplam puan : -116
***

ey yuce kralim!

neden size bu kadar anlayissizca davraniyorlar anlamak mumkun degil hasmetlim.
oysa entryniz ne kadar da yerli yerine oturmus padisahim.

tanim: tamam.
olayin yorumu: tamam.
sanatsal yorum: e o da tamam. hatta enfes bir benzestiris.
turku tutturmak: halkinizi da anliyorsunuz ve onlara katiliyorsunuz.
yurumek: tebdil i mekanda da basarilisiniz.
neselilik: inanilir gibi degil, neselisiniz de.

e valla anlamak da mumkun degil.
lutfen bir hal caresini dusunup -ki dusunmussunuz zaten, tersi ne mumkun!-
biz caresiz kullarinizi da kurtarin hasmetmaablarimiz.
harcanmayalim burada, bizim de yerimiz burasi degil.

egiliyorum huzurunuzda.neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol