sortie

reddy
bu yil ortakoy’de acilan eglence mekani,aslinda isim degisikligi disinda pek bi degisiklik yok.eski ve bilinen adiyla laila.
mystic girl
kalabalıktan yer bulma sıkıntısı çekilen, içinde 7 ayrı bar/restoranı olan -ki, parma adlı işletmesi harikadır.. bar... çalan müzik, her ne kadar serdar ortaç vs ve türevlerinden oluşsa da.. eğlenmek için gidilecek yerlerden... anjelique’i de unutmamak lazım tabii...
apple
23 mayıs 2007 tarihinde sezon açılışını yapıyorlar. oldukça dikkat çekici bir davetiye hazırlamışlar, davetiyenin üzerine iliştirilmiş kredi kartı benzeri bir kart var, üzerinde kişiye ait numara ve isim-soyisim yer alıyor. şampiyonlar ligi final maçını dev ekrandan yayınlayacaklarını da davetiye zarfının üst kısmına eklemişler.

sortie bu sene bünyesinde sahan, niwa, mori, mirror, al jamal sahra, cafe de paris, çok çok, fishmekan, home store, marca ve sortie bar&lounge restaurant ve cafelerini barındırıyor. rezervasyon için 212 327 85 85 no.lu telefondan arayabilir, veyahutta www.sortie.com.tr web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.
mereteme
İstanbul kuruçeşme de bulunan, boğaza nazır eğlence mekanı. Reina'nın kapanmasıyla popülaritesi artmıştır. içerisinde çok sayıda restoran da barındırmaktadır. bir kaç kez bulunmakla beraber müspet bir deneyim elde edemedim. içeride bulunan bilumum eskort, apaçi,yabani vb. insanlardan eğlenmeye pek fırsat kalmıyor ne yazık ki. çalan müziklerde cabası... biraz oldu gitmeyeli, belki biraz çeki düzen vermişlerdir. son zamanlarda giden arkadaşlar varsa bilgilendirirler.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol