sınav

0 /
pixie
20 ekim 2006’da vizyona girecek olan ömer faruk sorak filmidir. oyuncuları bomba gibidir. altan erkekli, hümeyra, güven kıraç, yağmur atacan, kadir çöpdemir, ali sürmeli ve zafer algöz bunlardan birkaçıdır . ayrıca van damme’ın da filmde bir rolü bulunmaktadır.

film, öss sorularını çalmayı planlayan bir grup öğrencinin hikayesidir. fragmanı çok ilgi çekicidir, öss belasına bulaşmış herkes pek iyi anlar denmek isteneni. filmin de aynı şekilde ilgi çekici ve farklı olması beklenir, lakin fos da çıkabilir. olabilir.
esrakesh
cok guzel bir film..bir durum ancak bu kadar iyi ifade edilir.resmen oss gunlerime döndüm.herkes izlemeli ama ben bu sene ossye girecek insanlara bu filmi tavsiye edemiyecegim.psikolojilerini bozmamak gerek.....
apple
ismail hacıoğlu ’nun basrolünde olduğu, öss psikolojisini atlatamamış, veyahutta o günleri çok zor yaşayan kişileri etkileyebileceğini düşündüğüm film. manga’nın dursun zaman parçası tabiri caizse cuk oturmuş. 10 üzerinden 5 puanı ancak alabileceğini düşündüğüm film olmuştur ayrıca.
redcrow
tarihi öğrenildiği zaman kalp atışının durup gt atışının saniyede üç buçuklara vardığı ama girildiği zaman sanki einstein havasıyla sırada dik oturulup kağıda isim-soyisim yazılıp gerisinde hocanın arkasını dönmesi beklenerek vücudun bilimum sotelerinde küçük kağıtlara yazılmış britanicca nüshalarının konuştuğu öğrenci toplantısıdır.
adrenokortikotropik
uzun bir erteleme surecinden sonra sonunda izleyebildigim ve izlemeseydim uzulurdum dedigim film.her oyuncunun istisnasiz kendini asmasinin yanisira,sarkilarin yerine cuk diye oturmus olmasi beni epey etkileyicidir.bir yanibasimdan calmistir ki iste o an beni benden almistir ve dunyanin en iyi parcasi bile oraya bundan daha iyi uyamazdi diyebilirim.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol