shakira

0 /
darth sidious
kizil sacli hali kendine daha yakisan guzel sesli kadin. simsiyah gozlere sahip. sen nasil biseysin dedirten tanriya inanmak icin bi baska sebeb.
tedirgin sazan
cem uzan’in cem uzan oldugu zamanlar bir donem miss turkey yari$masinda sahneye cikmak icin ulkemize gelmis, lakin gordugu minimum ilgiyle hayal kirikligi ya$ami$ kolombiyali kalca operatoru...
carpediem
son sarkisina bayildigim, duet yaptigi adamin sesine daha bir bayildigim, siyah boyali haliyle dansi pek bir guzel olan, kanimca sadece ispanyolca sarki soylemesi gereken tatli ve seker kadin.
schenardi
son albümüne çektiği kliplerle artık dişilik hususunda tartışmaya mahal vermeyecek konumda bulunduğunu cümle aleme göstermiş kişidir. bu albüme kadar yalnızca kalça sallamaktan ibaret bir kişiyken, dolayısıyla bir kadını kalçadan ibaret değerlendirenlerden ibaret bir beğeni kitlesine sahipken -ki bu kitleyi milyonlarca kişi oluşturur o ayrı mesele- artık bütünsel bakıldığında da kusursuz bir hatun kişi konumuna gelmiş durumdadır. sesinin de fena olmaması dolayısıyla bir müzik kanalı radyo vazifesi görmektekteyken bir shakira klibi çıktığında işi gücü bırakıp ekran karşısında 3-4 dakikalık bir şölene kitlenmek kaçınılmaz bir sonuç halini almaktadır.
yesil
bir dönem kıça bağlanan şıngırtılı şalları moda eden ,çıktığı dönemin orijinali olmayı başarabilen harika kadın.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol