sevgiliyi uyurken izlemek

0 /
esek sipasi
hissedilen o guclu duygu yogunlugunun artik tutkuya, paranoyaya, korkuya donustugunu gosteren davranistir.oyle ki nefes alip almadigini kontrol edersin.uyandirmak istemezsin ama elinle saclarini, yuzunu oksamak istersin.ona dokundugun anda hissettiklerin ulasilmazdir.zaten yuzunun her bir yanini ezberlemissindir, zihninde mih gibidir simasi; ama yine de bakmaya doyamazsin.o an onu sarip sarmalamak istersin.bigun seni terketme ihtimalini dusunerek korkuya kapilirsin ve boyle bir olay aklina geldikce cildiricak gibi olursun.ve sonunda cevabi bildigin halde sorarsin yine fisiltiyla "beni seviyomusun?" diye.ve aldigin cevap seni sasirtmaz."evet" tir.iste dunyalar senin olmustur.bilincaltindan geldigini bildigin bu cevap seni fazlasiyla tatmin eder ve dunyanin en mutlu insani oldugunun farkindasindir artik.
tsigalko
onu uyurken izlemek; butun masumluguyla uyurken bi koseye gecip izlemek sadece izlemek. verdigi nefese asik olmak, uyurken ona dokunmak ve bir kere daha asik olmak.
sergey
dunyada bundan guzel bir sey yoktur.butun masumluguyla karsinizda durur ve hicbir sey yapmadan sadece izlemekle yetinirsiniz.seven insan icin en iyi huzur bulma yontemidir.
goetica
bunu yapan insan bilir ki kendi yaptığı gibi sevgili de uyurken kendisine aynı $eyi yapıyordur,i$te o an uyunamaz asla dakika ba$ı göz açılarak kontrol edilir bunye huzura eremez.

çaktırmadan yapmak lazımdır o sebeple.
greyfurt
uyandığım da aşkımı beni izlerken gördüğüm, anlam veremediğim, ben uyanıp onu uyandırmamak için sabit kaldığımda anladığım, yaşanan en güzel, en hoş, en bitmeyesi anlardır.
devrim
sevgiliyi uyurken izlemek için çalar saatini kuran arkadaşları, kendisiyle beraber sevgiliyide uyandırdığı durumdur.
zenana
off nası nefis bişeydir bu yaa,onu uyandırıp aşka gelmenin yaptığı tavanla elli tane sevgi sözüyle sevginizi elli saat anlatmak istersiniz ama onu uyandırdığınız an tüm büyü bozulacağı için sadece izlersiniz,zaten seven insan için bu eylem en güzel bişeydir başka bişeye gereksinim yoktur aslında.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol