sevgilisi olmayan yakışıklı erkekler

0 /
elenktrinkalamadimsenden
insanin bi an dusunup"bu rahat dursa kizlar bunu rahat birakmaz ki,allah allah"diye dusuncelere salan erkek modelidir.ya cok saftir yada gercekten gecmiste esasli bi iliski yasayip ondan kopamamistir.
31subat
(bkz: mustafa)

ps: basligin anket formatina yakin oldugunu gorunce (bkz: ben) seklinde cevaplar bekliyordum acikcasi. ama hayalkirikligina ugradim. nasil olur da bir anket cevapsiz kalabilir. iste bu cevabi ben veriyor ve mustafa’yi desifre ediyorum efendiler.
karpuzz
bunlar sevgilisi olmayan yakisikli erkeklerdir; cunku bunlar sevgilileri olan yakisikli erkeklerdir. tek bunyeyle sinirlamazlar kendilerini,siz ’sevgilin var mi?’ diye sordugunuzda ’yok.’ derlerse yalan da olmaz hani. ama gidip de ’kac sevgilin var?’ diye sorarsaniz ’cok.’ cevabini alirsiniz. demekki sormayi biliceksin ki gercege ulasasin.
istisnalar kaideyi bozmamakla birlikte tabi mevcuttur, ama bunca senedir ben rastlayamadim o ayri bir kaide.
xerxes
her gordugu kiza agzi sulanmayan erkeklerdir bunlar. kaliteli insanlardan, daha dogrusu kaliteli kizlardan hoslanan erkekler bu gruba girebilir.
kopfernickel
her erkek problem cikartabilme potansiyeli ile birlikte dogar. ve bu durum hint keneviri tohumundan tutunda patolojik dokulara kadar boyledir.
goetica
hala bir insanla beraber olmak için yakı$ıklılık denen kavramından çok daha fazlası gerektiğini,dı$ görünü$ün bir önem te$kil etmediğini bilen hatun ki$ilerin varolduğu anlamına gelir,bu da bir hayli sevindiricidir.
pelagehatun
sevgili bulmada en önemli olmasa da en önce gelen faktör olan "yakışıklık"a sahip er kişinin, bu güzelim faktörün üzerine bir şey katmaması sonucu içinde bulunacağı bir genelleme.

zira elbetteki ilk tanıştığında bir kişiyle en önce yakışıklı olup olmadığına bakarsın. tabi sonra tanışırsın falan feşman zaten kendisini beğenmediysen hani karakter kişilik olarak o zaman o sana yakışıklı da gelmez bir süre sonra bu iş de burada biter.

kimileri de vardır ki tanıdıkça göze yakışıklı gelir, işte bunlar yeme de yanında yattır ancak bunların genelde sevgilisi olur dolayısıyla başka bir başlık konusudur.
darth sidious
kulturu, akili, zekayi kadin bulmak icin gelistirmeyen, kendine saygisi olan erkektir. sevgilisi olmayan yakisikli erkek sifati kisa surecektir. zira uzun surerse parasi yoktur.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol