serhat ulueren

0 /
spooky
star tv spor genel yayin yonetmeni.telegol programi yapimcisi yorumcusu. son zamanlarda futboldaki sike iddalarini gundeme getirmistir.futbolcu cafer aydin ve levent bicakci ile yaptigi roportajlardan dolayi futbol federasyonu ile star tv ters dusmustur.
made in heaven
surekli insanlari tahrik ederek programi hareketlendirmeye calisan,cok sey biliyormus havalarinda televizyonda ahkam kesip duran,yayinlamayacagim diye soz vererek kisilerle yaptigi telefon gorusmelerini programda desifre eden,galatasaray’li olmasinin bile kendisinden siddetle tiksinti duymama engel olamadigi,asiri derecede sinir bozucu karakter.koskoca star tv’de baska adam mi yoktu bunu spor muduru yaptilar merak ediyorum.
xerxes
özhan canaydın ile yaptığı programda bir ilkokul çocuğu gibi azarlanmasıyla yarılmama sebep olan süper insan. sorduğu manyak sorularıyla karşısındakini adeta bunaltır bu adam. dikkatli olmak lazım...
van ness
kendini cia, mossad ajanı zanneden yaptığı işin türkiye nin en önemli işiymiş gibi empoze eden programda sürekli uyuz uyuz sorular soran şükrü saraçoğlu stadı nı gezdikten sonra fenerliler nezdinde göt olan kişilik.
atilgano
star tv’ye spor müdürü olmayı nasıl başardığı merak konusu olan şahıs. bütün kafasızlıklarına rağmen cesur bir gazeteci olduğu da kesindir. kolay değildir türk spor medyasında o’nun konuştuklarını konuşabilmek.
maliyeci
yılın olayından asrın olayı formatına geçiş yapmış programda.her hafta asrın olayı ile gündeme gelicek bundan sonra.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol