sawyer

0 /
kitiara
taktığı lakaplara ve gamzelerine hastayız.kandırdığı kadınlar mal’sa bu dünya harikasının ne suçu vardır sorarım sizlere? ayrıca aerosmith’in klibinde oynamışlığı vardır.
arsem
aliye dizisindeki müco misali kötü ama sevilen adamdır..millet ondan nefret etse de duruşundan taviz vermemiş,herşeyi kendinde bulunduran depo çavuşu gibi lost insanıdır
a momentary lapse of reason
karakter tanıtım bölümünde "the good hearted bad boy" diye geçiyor.
benim için dünyanın bugünkü durumuna rağmen hala bir umut olduğunu simgeler.
diğer yandan, bu tip içi iyi dışı kötü karakterlerin izleyici üzerinde sarhoş edici bir etkisi olduğunu ve senaristlerin de bunu iyi bildiğini unutmamak lazım.
artemisia
lost dizisinin tek gerçekçi karakteri. ada sakinleri 2 gündür tanıdığı insanlar için kendilerini canavarların önüne atarken bu eleman bavullardan eşya çalıyorudu. yani tam bir survivor. üstelik çok komik, çok yakışıklı, hazır cevap, karizmatik, tatlıı... salyalarımı toplayıp burdan kendisine seslenmek istiyorum, tam burdan:

dear sawyer,
one you, one me, one baby too. love me, love you. i green eyes, make food you, clean you. kiss you.

artemisia/turkey
theraflu
lost’ta ,ana lucia ve kate’yi düdükledikten sonra adanın mikici tayfası ilan ettiğim, ipimle kuşağım modeli yarma karakter.sırf bu dallama yüzden ada’da kimse bir şey düşürüp yere eğilemiyor.
chatter
dizideki halini baz alarak oluşan önyargılarımla çok götü kalkık bir tipleme oldugunu düşündügüm kişi.fakat beyaz showda tanıdım kendisini ve düşüncelerim tamamen degişti.yeni düşüncelerim ise uysal,alçak gönüllü,mülayim ve efendi bir kişilik oldugu yönündedir.
boslukta bos olamayan adam
dizinin tartışmasız en sağlam karakteri. dediği dedik, dikkat edilirse dizinin başında da aynı şimdi de aynı.. tamam şerefsiz ama karakteri oturmuş sağlam.. ortalama bir oyunculuk performansı olsa da hayran kitlesi yaratabilecek bir karakter.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol