saw 3

0 /
yesil
saw 2 den sonra bambaşka bir konu işlenirse belki dedirten film olur.
edit:an itibariyle bok bocegi ile telepatik olduğumu gösteren film başlığı.
apple
bugün itibariyle vizyona giren gerilim filmi.

not: hani bu jigsaw hastaydı, yakında ölecekti falan filan.. ölmüyor herif bir türlü, bu filmde de başrolde.

edit : yahu kardeşim bu kadar karanlık olmak zorunda mıydı? anladık, hilelerinizi görmemizi istemiyorsunuz ama abartmışsınız gibi geldi bana.
deccal
dün gece izlediğim film.birnci filmden sonra ikinci filmden tat alamamıştım ancak üçüncüsü birincisinin tadına yakın bir film.hatta en fazla vahşet içeren seri olduğunu söyleyebilirim.ayrıca kurgu açısından birincisini aratmayacak bir film.izlenilmesini tavsiye ederim.
wotanmituns
testere 1 ve 2’ye nazaran daha kanli, hayli ilginc bir ameliyat sahnesi ile beynime yer etmis filmdir.amanda’nın her seride alısık oldugumuz sınanması bu filmde de devam ediyor.genel kanının aksine(ingilterede 6 kisinin bayılması) ben pek rahatsız olmadim(sorun bende de olabilir)intikam ve kin uzerine hos bir calisma olmus kanaatimce.jigsaw’un karmasik bulmacalarindan pek nasibini almamıs olsada filmin sonunda cozmemizi istedigi sey tatmin edici.testere’yi triloji haline getirmesi ve sadece o ameliyat sahnesinde sinemadaki eyyk ıghh seslerini duymak icin bile gidilesi.
schumi
3 film arasında en iğrenci. yarım saat kendinize gelemiyorsunuz sinemadan çıktıktan sonra. kusanlar mı ararsınız, böğğ yapanlar mı..
van ness
kafatasının açılması sahnesinde adamın içini boğan bir sıkıntı stres saran film. kan vahşet herşey var, kimi sahnelerde...

edit: gitmeyenler vardır abartmayalım bu arada okuduğum thriller romanlarında daha vahşi cinayetlerde vardı yani olmaz böyle şey demeyin herifler düşünüyorlar.
isimsiz kahraman
3.seriyi seyretmedim ama testere ölmemiş nası ölmez yav çok saçma.testere 1 gayet güzeldi,2 ehh işte.bu kadar serisi yeterli elm sokağı kabusuna dönüşmez inşallah.
goetica
malum beyin ameliyatı sahnesinde sinema salonundan 3 ki$inin kusarak çıktığı halde gözümü saniye kırpmadan izlediğim,mazo$istlikten midir nedir pek de beğendiğim film olmu$tur.

lakin bu yalan rüzgarı yolunda hızlı adımlarla ilerlediğini dü$ünmeme engel değil.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol